Termin zajęć: wtorek, godz. 16.00-16.45*

Poziom zaawansowania: grupa początkująca

Przedział wiekowy: 4-6 lat

Koszt: 90 zł/miesiąc

Sala: 8

 

Termin zajęć: wtorek, godz. 16.45-17.45*

Poziom zaawansowania: grupa średnio zaawansowana

Przedział wiekowy: od 7 lat

Koszt: 120 zł/miesiąc

Sala: 8

 

Termin zajęć: wtorek, 17.45-19.00 *

Poziom zaawansowania: grupa zaawansowana

Przedział wiekowy: od 9 lat

Koszt: 140 zł/miesiąc

Sala: 8

 

Zajęcia dla tych, którzy kochają tańczyć, chcą nabywać nowych umiejętności tanecznych, zrelaksować się, a także odczuwać radość z naturalnego ruchu. Zajęcia wykorzystują wiele styli tanecznych, dając możliwość wszechstronnego rozwoju tancerza. Na zajęciach dzieci i młodzież poznają elementy jazzu, hip-hopu, modernu, disco oraz klasyki. Taniec doskonale rozwija wszystkie grupy mięśni, poprawia motorykę ciała i nadaje mu gibkości i elastyczności. Dzięki tym zajęciom dzieci i młodzież ukształtują prawidłowo sylwetkę i postawę, poprawią swoją kondycję oraz będą miały możliwość wyzwolić drzemiącą w nich energię.

*/termin i koszt zajęć mogą ulec zmianie/

Prowadząca: Aleksandra Marek – instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami na koncie. Tancerka, której największą pasją jest jej praca i tą właśnie pasją stara się zarażać swoich podopiecznych. Zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych Alexia Dance Studio. Gwarantowana Dobra zabawa, dużo uśmiechu, ale i ciężka praca, która przynosi rezultaty w postaci licznych pokazów.

Taniec to hobby, pasja, zabawa i sposób na życie. ALEXIA DANCE STUDIO to grupa, w której można się wytańczyć i zrelaksować. Zajęcia dają niepowtarzalną szansę przeżycia niezwykłej przygody w Świecie Tańca Nowoczesnego. Grupa powstała z miłości do tańca. Zajęcia prowadzone są przez osoby z wieloletnim doświadczeniem tanecznym i gimnastycznym. U nas nauczysz się wielu stylów tj.: videoclip dance, jazz, disco dance, hip hop, cheerleading, arabic dance, balet, taniec towarzyski i wiele innych. W trakcie trwania sezonu kulturalnego grupa bierze udział w wielu imprezach i konkursach tanecznych, w których zajmuje czołowe miejsca. Chcesz przeżyć tę przygodę z tańcem? Zapisz się na zajęcia już teraz!


Odkryj radość z ruchu z Alexia Dance Studio
Zapraszamy na stronę internetową www.alexia.pl oraz do polubienia profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Alexia-Dance-Studio
ZAPISY: ALEXIA@ALEXIA.PL oraz w DK Świt


*/termin i koszt zajęć mogą ulec zmianie/

 

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego