Termin zajęć: poniedziałek, godz. 19.10 – 20.10*

Koszt: 110 zł/miesiąc **

Sala: 29

Przedział wiekowy: dorośli

Prowadząca: Małgorzata Mostowska

Animal flow to innowacyjny trening stworzony przez Mike’a Fitcha. Stanowi połączenie takich metod treningowych, jak: Joga, Pilates, Capopeira, Callanetics, Parkour, Taniec Współczesny. Trening ten oparty jest na ruchach zwierząt, obciążeniu własnego ciała oraz sile grawitacji, praktykuje się go ćwicząc boso, dzięki czemu poprawia się współpracę układu nerwowego z mięśniowym. Animal flow zostało stworzone w taki sposób, aby aktywować jednocześnie jak najwięcej grup mięśniowych, stawów, ścięgien oraz więzadeł do pracy.

Do efektów praktykowania Animal flow zalicza się poprawę:

  • mobilności,
  • elastyczności,
  • stabilności,
  • wytrzymałości,
  • orientacji w przestrzeni.

W praktyce przekłada się to na szczupłą, zgrabną, silną, wytrzymałą i gibką sylwetkę. Poprawia się funkcjonowanie układu nerwowo-mięśniowego, co wpływa na jasność umysłu, koordynację, poprawę koordynacji ruchowej i świadomość własnego ciała.

Prowadząca: Małgorzata Mostowska – jestem instruktorką Pilatesu. Ukończyłam kurs Instruktora sportu, specjalność Pilates prowadzony przez Polską Akademię Sportu w Warszawie. Od dziecka uprawiam wiele dyscyplin sportowych: narciarstwo zjazdowe, pływanie, jazda na rowerze, piesze wędrówki po górach, łyżwiarstwo czy fitness, a także narciarstwo biegowe. Ukończyłam kurs samoobrony dla kobiet prowadzony przez Warszawską Straż Miejską. Interesuję się również bieganiem. Ukończyłam 2 półmaratony warszawskie. Moją pasją jest taniec, dzięki któremu odkryłam PILATES oraz ANIMAL FLOW, a także zainteresowałam się wszelkiego rodzaju aktywnościami fizycznymi typu Body & Mind, które wymagają świadomego ruchu 🙂

** Na zajęciach akceptowane są karty Multisport.


*/termin i koszt zajęć mogą ulec zmianie/

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego