Przedział wiekowy: od 1,5 – 3 lat

Terminy zajęć: środa, godz. 10.00-11.00 *
Cena: 120zł/miesiąc

Czy brzdące mogą także odkrywać?  Czy taniec i śpiew ma ograniczenia  wiekowe? Jakie niespodzianki i przyjemności niesie za sobą zabawa kolorową chustą? Czy masaż w rytm rymowanego wierszyka może przynieść ukojenie? A kto to właściwie jest ten Atomowy Brzdąc?

​Atomowe  Brzdące to cykliczne zajęcia dla dzieci od 1,5 roku do  3 lat.   Opierać się będą na pedagogice zabawy, sprzyjającej  rozwijaniu pozytywnych uczuć, poczucia akceptacji oraz bezpieczeństwa i wzmacniającej samodzielność dzieci.

​Zajęcia będą się składały z części ogólnorozwojowej oraz sensoplastycznej.

​60 minut zajęć upłynie nam na  powitaniu w kółeczku, wspólnych zabawach, zabawach z chustą „Klanza” wyliczankach, śpiewankach oraz  niezapomnianej zabawie w krainie sensoplastyki. Będziemy tworzyć,  międlić, poznawać świat przez dotyk, rozwijać motorykę małą, a na koniec wyciszymy się masażykami wg Marty Bogdaowicz.

​Zajęcia odbywać się będą w grupach, z udziałem rodziców lub opiekunów.

Prowadzący: 

Magdalena Wiśniewska  nauczyciel wychowania przedszkolnego, posiada ukończone studia podyplomowe na tym kierunku zakończone pracą dyplomową na temat roli zabaw paluszkowych i rączanych oraz metod relaksacji w adaptacji przedszkolnej. Od wielu lat zgłębia się w sposób teoretyczny i praktyczny wiedzę dotyczącą tego,    jak pracować, aby pierwsze dni moich wychowanków w przedszkolu czy żłobku nie były stresem a przyjemnością.
Wielbicielka pedagogiki bliskości, pedagogiki zabawy, a także  pedagogiki waldorfskiej.

W swojej pracy stawia nacisk na indywidualne i podmiotowe traktowanie każdego malucha, podążanie za indywidualnymi potrzebami dziecka i dbanie o dobry kontakt z rodzicami.

Zajęcia plastyczne dla dzieci oraz warsztaty dla młodych nauczycieli  są konsekwencją nie tylko ukończonego kursu papieroplastyki, ale przede wszystkim wielu godzin spędzonych na tworzeniu i kreowaniu własnych pomysłów.

U nas nie ma dyplomów i certyfikatów. Jest za to gwarancja, że nikt nie wyjdzie z pustymi rękami a na pewno… z pełną inspiracji głową.

Michał Wiśniewski z wykształcenia  dziennikarzem radiowym, z powołania muzykiem i  trenerem/wykładowcą, a z zamiłowania osoba do pracy z dziećmi i dla dzieci.

Przez wiele lat organizował zajęcia dla dzieci z ramienia Rad Rodziców w przedszkolach i szkołach, brał udział w opiniowaniu pracy nauczycieli  i pedagogów oraz przez dwa lata brał udział w organizowaniu  ogólnorozwojowych zajęć dla dzieci z ramienia Fundacji Kreatywne Popołudnia

Kocha muzykę,  rysunek, literaturę, taniec… a  najbardziej na świecie uwielbiam wymyślać zabawy, prace plastyczne, gry  dla dzieci w różnym wieku.

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego