Termin zajęć: wtorek, czwartek, godz. 10-10.45, 11.00-11.45*
Koszt: 100 zł/miesiąc – 1 x w tygodniu , 160 zł/miesiąc –  2 x w tygodniu
Sala: kominkowa (29)

Przedział wiekowy:  1,5 – 3 lata
Prowadząca: Ewelina Romanowska –  nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog

Klub malucha biedronka to rodzinne miejsce dla każdego ciekawego dziecka! Babcia, dziadkowie, mamy, tatusiowie i ciocie znajdują tu wiele inspiracji do codziennych zabaw z dzieckiem i kreatywnego stymulowania jego rozwoju, bowiem maluchy bawią się, tańczą, śpiewają, poznają nowe aktywności, zabawy i techniki plastyczne. Zajęcia trwają godzinę i uczestniczą w nich opiekunowie.

Co się u nas dzieje! Tańczymy, śpiewamy , odkrywamy, poznajemy świat, odkrywamy swe talenty, przesypujemy, poznajemy techniki plastyczne, lepimy z gliny, uczymy się nowych zabaw i życia w grupie.

Na nudę narzekać nie możemy! Dzieci pracują z ogromem pomocy dydaktycznych, sensorycznych i manipulacyjnych, stworzonych i wymyślonych przeze mnie! Często gęsto jest po zajęciach, panuje twórczy bałagan ale w sumie lepiej tu niż w domu 🙂

Klub malucha pozwala dzieciom przygotować się do żłobka lub przedszkola i ciekawie spędzić poranki szczególnie w jesienno-zimowe dni!

Jeśli Twoje dziecko potrzebuje towarzystwa rówieśników i lubi spędzić czas w kreatywnym środowisku to nasz klub to idealne miejsce dla Was!

Zapraszam Ewelina Romanowska

 


*/termin i koszt zajęć mogą ulec zmianie/