21 czerwca na całym świecie obchodzone jest Święto Muzyki. To idealna okazja, by razem z innymi móc w pełni przeżyć ten fantastyczny dzień i dać się ponieść melodiom na ulicach miast, osiedli czy w alejkach parków.

Zapraszamy amatorów i profesjonalistów, a także wszystkich, którym w duszy gra muzyka, aby podzielili się nią ze światem, a przede wszystkim z Bródnem. Na ulicach, skrzyżowaniach, przystankach, skwerach. Muzykujemy, ile starczy sił, w godzinach 12:00-20:00.

Mile widziana każda pomoc. Zachęcamy również osoby, które podzielą się z nami energią oraz zaangażowaniem i będą wspierać artystów w to czerwcowe popołudnie.

Zapraszamy też do wyboru miejsc, w których występować będą nasi muzycy. Zasięg? Granice Bródna. A konkretne miejsca zostaną wybrane drogą głosowania w otwartej ankiecie internetowej, zamieszczonej w wydarzeniu pod linkiem: https://www.facebook.com/events/172754810102222/permalink/172768113434225/. Wybrane przez Was miejsca ogłosimy 7 czerwca.

Jeśli chcesz grać z nami, do 7 czerwca wypełnij formularz: https://goo.gl/forms/OzxIWgyojh5rp8p42

Jeśli masz powyżej 18 lat i chcesz pomóc nam w organizacji Święta Muzyki w charakterze wolontariuszki, wolontariusza, do 7 czerwca wypełnij formularz: https://goo.gl/forms/nkDLgIRuqnn92qcw1

Przed wydarzeniem zorganizujemy godzinne spotkanie, na którym porozmawiamy o szczegółach.

Niech zabrzmi Bródno! 🎵🎶🎵🎶🎵