Termin zajęć: sobota godz. 8.00 -8.45

Koszt: 100 zł/uczestnik, 150zł/rodzic z dzieckiem ( miesiąc)

Sala: taneczna

Przedział wiekowy: od 5 lat

Prowadząca: Magdalena Hejnrych

Joga rodzinna to zajęcia, które rozwijają ciało i wpływają bardzo korzystnie na psychikę uczestnika. Ćwiczenia kształtują prawidłową postawę ciała, zwiększają ogólną sprawność fizyczną, poprawiają koordynację ruchową i elastyczność ciała. Jednocześnie wyciszają, uczą większej świadomości własnego ciała, korzystnie wpływają na polepszenie koncentracji i uwagi, a także na zdolność do kontrolowania zachowania i spokojnego reagowania na rożne sytuacji życiowe.

Magdalena Hejnrych  instruktorka fitness z 10 letnim doświadczeniem, absolwentka warszawskiego AWF. Swoją pasję do fitnessu przez wiele lat łączyła z pracą w międzynrodowej korporacji, co pozwala jej patrzeć na fitness i aktywność fizyczną z szerszej perspektywy.

Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu fitness.  Ukończyła liczne szkolenia cenionych szkół fitness, jest też absolwentką studiów podyplomowych na AWF Joga i relaksacja.

Od roku 2010 jest instruktorem Les Mills,  brała  udział w pierwszych w Polsce szkoleniach Les Mills – programy Body Balance i Body Pump.

Pracuje ze zróżnicowanymi grupami klientów  pracownicy korporacji, seniorzy, mamy po porodzie, kobiety w ciąży.

„Ciągle szukam nowych możliwości rozwoju, wiedzę czerpię i nieustannie pogłębiam regularnie uczestnicząc w szkoleniach z zakresu fitness,fizjoterapii, rehabilitacji ( min. Thera Band, Tensio), masażu ( min.Touch Pro) i NLP. Moim największym pragnieniem jest… nie przegapić żadnej chwili.”


*/termin i koszt zajęć mogą ulec zmianie/

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego