Aleksandra Szwed & Kabaret Chyba

14.09.2019 /19:00

Kabaret Chyba – popularny wrocławski kabaret, laureat najważniejszych nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych w Polsce, od lat współpracujący z Kabaretem Moralnego Niepokoju, stale zapraszany do realizacji telewizyjnych w TVP2 i Polsacie.
Kabaret Chyba to świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Podczas występu Kabaretu nie sposób się nudzić. Warto samemu się o tym przekonać!
Nagrody zwycięzca festiwalu PAKA 2010, Trybunałów Kabaretowych w Piotrkowie Tryb, zdobywca Grand Prix Przewałka w Wałbrzychu.
Laureat Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, festiwalu Mulatka w Ełku i wielu, wielu innych.
Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakub Krzak i Krzysztof Wilkosz.
Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej.

Tym razem zapraszamy na występ Kabaretu Chyba razem z Aleksandrą Szwed.

Bilety online: 10 zł

Bilety on-line godz. 19:00


IRENEUSZ KROSNY oraz GRUPA MOCARTA
17.10.2019/ 18:00

Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny od wielu lat spotykają się na scenach całego świata, żeby wspólnie występować, więc w końcu przyszedł czas na połączenie tymczasowej współpracy w jeden pełny program.
Najnowszy program najpopularniejszych polskich komików eksportowych to połączenie muzyki i pantomimy w jedno wspólne i niezwykle zabawne show. 20-letnie doświadczenie sceniczne obu wykonawców daje Widzom możliwość obcowania z kabaretem w nowej odsłonie, w której nie rządzą słowa, ale perfekcyjnie dopracowane muzyka i ruch. Kabaret w tej postaci to nie tylko 1,5-godzinna rozrywka na najwyższym poziomie, lecz także możliwość zachwycenia się nowymi aranżacjami i skojarzeniami muzycznymi oraz możliwościami ludzkiego ciała.
Serdecznie zapraszamy na ten wspólny program – na równi zaskakujący i nieodparcie śmieszny!

Bilety online: 80 zł/parter, 70 zł/balkon

Bilety on-line godz. 18:00

KABARET CZESUAF
19.10.2019/ 16:00

Bilety online: 65 zł

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas dał się poznać jako sprawny obserwator rzeczywistości, który zawsze potrafi zaskakiwać publiczność świeżymi pomysłami.
W pamięć widzów zapadły m.in. takie skecze jak „Mowa Nienawiści”, „Wolna niedziela” i „Ferie w Zakopanem”.
Grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych fesOwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych.

Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie.
Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.
Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

Bilety on-line godz. 16:00

https://goingapp.pl/evt/2152730/kabaret-czesuaf

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego