Kabaret

 

 


Kabaret Smile (18.05.2018, 17:30, 20:30)
„To się nadaje do kabaretu” – NOWY program kabaretu Smile
W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.
Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.
Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.
www.smile.art.pl

Bilety w cenie 70 zł. Rezerwacja pod numerem 22 811 01 05 wew. 116

 

Rezerwacja on-line godz. 17:30Rezerwacja on-line godz. 20:30


KABARET NOWAKI – Śmiechokalipsa 10-lecie Nowaków 11.03.2018, godz. 15:00Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.
Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach – pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot. Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

Bilety w cenie 60 zł (parter) oraz 50 zł (balkon). Rezerwacji dokonywać można telefonicznie pod numerem 22 811 01 05 – wew. 116

Rezerwacja on-line

KWARTET OBSESSION 24.03.2018/19:00

KWARTET OBSESSION tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina w Warszawie: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska oraz Justyna Meliszek.
Kwartet z początku miał charakter klasyczny i powstał z miłości do muzyki, jednak szybko się okazało, że pomimo poważnego repertuaru każda próba odbywa się w atmosferze swobodnego żartu, zaś pierwsze wspólnie zagrane koncerty nadały kierunek w kontakcie
z publicznością. Odtąd scenicznym powołaniem Kwartetu stało się zaskakiwanie odbiorców i tworzenie radosnej energii, do czego potrzebne były nowe instrumenty i umiejętności, a ponieważ miejsce instrumentów było już zajęte, zaczęły szukać w talentach. Tak też, z niemałym zaskoczeniem, umiejętności wokalne, taneczne, aktorskie i pisarskie okazały się wielce przydatne w ukazywaniu prawd z życia kobiety. Zupełnie nieoczekiwanie, godziny spędzone na samotnej, nierównej walce z intonacją i techniką gry przerodziły się w zabawę i przygodę życia. Od czasu powstania tj, 2011 roku Kwartet nieprzerwanie koncertuje w kraju oraz za granicą, biorąc udział w programach telewizyjnych i na festiwalach.
“Klasyka inaczej” w kilku słowach: Świat kobiecych perypetii i emocjonalnych potyczek w muzycznym ujęciu dał w efekcie kabaretowy spektakl muzyczny. Kwartet zadziwia pomysłami i znakomicie rozwiązuje problem kameralnej formy. Subtelność przeplata dynamiczna narracja i zaskakujące zwroty akcji co powoduje, że show oczarowuje w pełni. Podczas koncertu dowiedzą się państwo o co chodzi w strukturze kwartetu smyczkowego, ale także co jest przedmiotem kobiecych frustracji.

Bilety w cenie 40 zł . Rezerwacji dokonywać można telefonicznie pod numerem 22 811 01 05 – wew. 116

Rezerwacja on-line