Kabaret

 

 


Kabaret Smile (18.05.2018, 17:30, 20:30)
„To się nadaje do kabaretu” – NOWY program kabaretu Smile
W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.
Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.
Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.
www.smile.art.pl

Bilety w cenie 70 zł. Rezerwacja pod numerem 22 811 01 05 wew. 116

 

Rezerwacja on-line godz. 17:30Rezerwacja on-line godz. 20:30

 


Warszawska Scena Kabaretowa – Marcin Daniec „One Man Show” – 21.01.2018, godz. 18:00

Marcin Daniec to doskonale znany artysta kabaretowy, najpopularniejszy polski satyryk ostatniego dwudziestolecia. Twórca kultowej serii „Marzeń Marcina Dańca” oraz laureat wielu nagród, w tym prestiżowej „Złotej Telekamery”. Uwielbiany za wcielenia Marcinka, Górala, Waldemara K. czy Pana Ignacego, a także za wchodzące w kanon polskiego kabaretu monologi „Gołota”, „Syrenka” czy „Pusia”. Satyrykowi podczas programu towarzyszy zespół wokalny 4-mation składający się z laureatów programu „Szansa na sukces”.
W najnowszym programie Marcin Daniec przypomina swoje kultowe monologi oraz- w różnych wcieleniach – komentuje współczesne wydarzenia społeczne i polityczne.

Bilety: 55 zł  Rezerwacja pod numerem 22 811 01 05 wew. 116

Rezerwacja on-line


Piotr Bałtroczyk (23.02.2018, godz. 19:00)

Piotr Bałtroczyk to znany kabareciarz i konferansjer. Swoistą sztukę słowa, pełną humoru i bardzo dobrego gustu opanował w sposób perfekcyjny. To jak postrzega świat wokół siebie jest ciekawie – zabawne, to jak go potem ubiera w słowa jest perfekcyjną żonglerką wyrazów, daleką od banałów czy naciąganych dowcipów.Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie. Naprawde jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

Bilety w cenie 45 zł. Rezerwacja pod numerem 22 811 01 05 wew. 116 lub on-line oraz na stronie kabaretowebilety.pl

Rezerwacja on-line

Kabaret Ani Mru-Mru (18.02.2018, godz. 17:00 i 20:00)

Kabaret Ani Mru-Mru powstał w Lublinie w grudniu 1999 roku. Po szybkich i skutecznych roszadach personalnych od bez mała dwunastu lat występuje i bawi publiczność w trzyosobowym składzie. Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek. Jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadliby na siebie na ulicy. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

Bilety w cenie 60 zł. Rezerwacja pod numerem 22 811 01 05 wew. 116 lub on-line oraz na stronach: kabaretowebilety.pl (godz. 17:00) oraz kabaretowebilety.pl (godz 20:00)

Rezerwacja on-line godzina 17:00 Rezerwacja on-line godzina 20:00

 


KABARET NOWAKI – Śmiechokalipsa 10-lecie Nowaków 11.03.2018, godz. 15:00

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.
Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach – pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot. Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

Bilety w cenie 60 zł (parter) oraz 50 zł (balkon). Rezerwacji dokonywać można telefonicznie pod numerem 22 811 01 05 – wew. 116

Rezerwacja on-line

KWARTET OBSESSION 24.03.2018/19:00

KWARTET OBSESSION tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina w Warszawie: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska oraz Justyna Meliszek.
Kwartet z początku miał charakter klasyczny i powstał z miłości do muzyki, jednak szybko się okazało, że pomimo poważnego repertuaru każda próba odbywa się w atmosferze swobodnego żartu, zaś pierwsze wspólnie zagrane koncerty nadały kierunek w kontakcie
z publicznością. Odtąd scenicznym powołaniem Kwartetu stało się zaskakiwanie odbiorców i tworzenie radosnej energii, do czego potrzebne były nowe instrumenty i umiejętności, a ponieważ miejsce instrumentów było już zajęte, zaczęły szukać w talentach. Tak też, z niemałym zaskoczeniem, umiejętności wokalne, taneczne, aktorskie i pisarskie okazały się wielce przydatne w ukazywaniu prawd z życia kobiety. Zupełnie nieoczekiwanie, godziny spędzone na samotnej, nierównej walce z intonacją i techniką gry przerodziły się w zabawę i przygodę życia. Od czasu powstania tj, 2011 roku Kwartet nieprzerwanie koncertuje w kraju oraz za granicą, biorąc udział w programach telewizyjnych i na festiwalach.
“Klasyka inaczej” w kilku słowach: Świat kobiecych perypetii i emocjonalnych potyczek w muzycznym ujęciu dał w efekcie kabaretowy spektakl muzyczny. Kwartet zadziwia pomysłami i znakomicie rozwiązuje problem kameralnej formy. Subtelność przeplata dynamiczna narracja i zaskakujące zwroty akcji co powoduje, że show oczarowuje w pełni. Podczas koncertu dowiedzą się państwo o co chodzi w strukturze kwartetu smyczkowego, ale także co jest przedmiotem kobiecych frustracji.

Bilety w cenie 40 zł . Rezerwacji dokonywać można telefonicznie pod numerem 22 811 01 05 – wew. 116

Rezerwacja on-line