Często słyszysz „trzeba postawić granice dziecku”? Zapraszam Cię na warsztaty, podczas których dowiemy się, co to w ogóle znaczy!

Popracujemy nad tym, czym w ogóle granice są. Rodzica, dziecka, każdego człowieka. Nauczymy się stawiać swoje granice, tak żeby nie pozwolić sobie „wejść na głowę”, ale zarazem tak, by nikogo nie urazić. Nauczymy się wyrażać swoje zdanie i oczekiwania wobec dziecka z poszanowaniem granic obu stron. Pomożemy dzieciom poruszać się w świecie relacji z poszanowaniem granic innych osób. Będziemy wspierać umiejętność bronienia swoich granic przez dziecko, kiedy ktoś niepożądany będzie chciał je przekroczyć. Dotkniemy najczęstszych sytuacji problemowych i popracujemy nad nimi pod kątem wyznaczania granic.

Termin: 26 września, godz.17.00-20.00
Miejsce: ŚWITlica DK Świt, Dom Kultury “Świt” ul. Wysockiego 11

Zapisy: agnieszka.korpowska@3plus.pl
Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, numeru telefonu* oraz nazwy i daty warsztatów
*Numer telefonu i adres e-mail będą wykorzystane jedynie w celu telefonicznego potwierdzenia zapisu przez organizatora zajęć

Prowadzący: Jarek Żyliński – psycholog wychowawczy. Przybliża rodzicom i nauczycielom zagadnienia związane z wychowaniem i edukacją. Opowiada o nich za pośrednictwem mediów i książek oraz podczas konsultacji i warsztatów. Na stałe związany z Fundacją „Wolna Szkoła” na warszawskim Ursynowie, Związkiem Dużych Rodzin „3plus” i punktem przedszkolnym „Smyki ze Smyczkowej”.

Warsztaty organizowane przez Związek Dużych Rodzin „3plus”, współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego