Jacek Białek
Dyrektor Domu Kultury ŚWIT
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 104
Wszelkie pytania, propozycje, sugestie, prosimy kierować do Dyrektora Domu Kultury  ŚWIT na e-mail: jacekbialek@dkswit.com.pl

 

Dział Programowy ds. Zajęć Stałych/Sekretariat 

Ewa Misiewicz – Szczecińska
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
eszczecinska@dkswit.com.pl

Alicja Poziemska
Specjalista ds. zajęć stałych, promocja i marketing
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
apoziemska@dkswit.com.pl

 Joanna Pińkowska
Specjalista ds. zajęć stałych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
jpinkowska@dkswit.com.pl

Agata Kubrak
Samodzielny Specjalista
ds. projektów i animacji społecznej,
koordynator Miejsca Aktywności Lokalnej
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
akubrak@dkswit.com.pl

 

Dział Programowy ds. Imprez, KINO

 

 

Magda Grudziecka
Kierownik, koordynator Miejsca Aktywności Lokalnej
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 107
mgrudziecka@dkswit.com.pl

Piotr Woźniak
Specjalista ds. imprez, Bródnowski Uniwersytet Dzieci

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
pwozniak@dkswit.com.pl 

Bartek Kasiński
Specjalista ds. imprez, promocja i marketing

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 107
bkasinski@dkswit.com.pl


Ewa Trzcianowska
Specjalista ds. obsługi i organizacji BUTW
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 108
etrzcianowska@dkswit.com.pl 

Małgorzata Ludkiewicz
Specjalista ds. reklamy wizualnej
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 115
mludkiewicz@dkswit.com.pl

 

Dział Techniczny

 

Szymon Gębski
p.o. Kierownika
tel. (+48) 22 811 01 05,
wew. 103, 107
szgebski@dkswit.com.pl

Mateusz Dąbrowski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez
tel. (+48) 22 811 01 05,
wew. 103, 107
mdabrowski@dkswit.com.pl

 

 

Andrzej Krakowiak
Kinooperator
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
akrakowiak@dkswit.com.pl

Dział Finansowo – Księgowy

Anastazja Jesionkowska
Główna Księgowa
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 111
bjesionkowska@dkswit.com.pl

Barbara Odziemczyk
Specjalista ds. finansowo – księgowych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
bodziemczyk@dkswit.com.pl

 

Dział Administracyjno-Techniczny

Katarzyna Kordowiak – Zdunek
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 110
kkordowiak@dkswit.com.pl

Katarzyna Jaroszewska
Samodzielny Specjalista ds. kadr i organizacji pracy
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
kjaroszewska@dkswit.com.pl

 

Tadeusz Wróblewski
Elektryk

Zbigniew Biernacki
Konserwator

Danuta Długa, Magdalena Jesionkowska,
Małgorzata Łojewska, Dorota Ptaszek
Pracownicy Gospodarczy

Włodzimierz Liźniewicz, Witosław Biliński,
Wiesław Strąk, Stanisław Oprzędek
Dozorcy