Przedział wiekowy: dorośli
Termin zajęć: poniedziałek godz. 18:00-18:45* Start zajęć: 29 września

Koszt: 100 zł/ 4 zajęcia** lub 35 zł/1 zajęcie***

Przed rozpoczęciem zajęć prosimy o wypełnienie Karty Uczestnika Zajęć dostępnej tutaj lub w Sekretariacie.

Sala: 8
Prowadzący: Małgorzata Mostowska

Kup zajęcia on-line

Zajęcia przeznaczone dla Pań w ciąży. Jeśli czujesz się dobrze i lekarz wyraża zgodę to zapraszamy na te zajęcia przyszłe Mamy od pierwszych tygodni ciąży do końca trwania 7 miesiąca ciąży. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim poprawa samopoczucia zarówno fizycznego jak psychicznego przyszłej Mamy. Na tych zajęciach ćwiczenia dostosowywane są do możliwości osoby ćwiczącej oraz jej aktualnego samopoczucia. Uczymy się tutaj słuchać własnego ciała, nawiązujemy dzięki temu relację z dzieckiem. Ćwiczenia w czasie ciąży, nie tylko poprawiają samopoczucie i utrzymują ciało w dobrej kondycji, ale pomagają przygotować się do porodu zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Dzięki tym zajęciom lepiej zniesiesz dolegliwości ciąży takie jak np. bóle kręgosłupa, wynikające ze zwiększającej się masy ciała, przezwyciężysz zmęczenie, wzmocnisz osłabione mięśnie, rozruszasz stawy, poprawisz wytrzymałość organizmu, ponadto poprawisz samopoczucie. Zajęcia zawierają też ćwiczenia oddechowe, rozciągające i relaksacyjne. Prosimy o przynoszenie ze sobą ręczników. Prosimy również o dostarczenie zaświadczenia od lekarza prowadzącego dotyczącego braku przeciwwskazań.

Prowadząca: Małgorzata Mostowska – jestem dyplomowaną nauczycielką metody Pilates, certyfikowaną Instruktorką Animal Flow a także, z zamiłowania, propagatorką aktywnego stylu życia i świadomego, zdrowego ruchu. Od dziecka uprawiam wiele dyscyplin sportowych: narciarstwo zjazdowe, pływanie, jazda na rowerze, piesze wędrówki po górach, łyżwiarstwo, fitness oraz narciarstwo biegowe. Ukończyłam Kurs Samoobrony dla kobiet prowadzony przez Warszawską Straż Miejską, a także 2 Półmaratony Warszawskie. Uczestniczę w wielu szkoleniach, które nieustannie podnoszą moje kwalifikacje oraz wiedzę. Ukończyłam szkolenie MEDICAL PREGNANCY TRAINING położnej Izabeli Dembińskiej. Mam doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży, dziećmi od 5 roku życia, seniorami, dorosłymi oraz młodzieżą. Moją pasją jest taniec, dzięki któremu odkryłam PILATES oraz ANIMAL FLOW, a także zainteresowałam się wszelkiego rodzaju aktywnościami fizycznymi typu Body & Mind, które wymagają świadomego ruchu. Bo świadomy ruch to świadome, piękniejsze i zdrowsze życie!

Prowadzę zajęcia grupowe oraz indywidualne z: metody Pilates, Animal Flow oraz Zdrowego Kręgosłupa i Stretchingu.


*termin zajęć może ulec zmianie

** koszt zajęć zależny jest od ilości zajęć przypadających na dany miesiąc

***ze względu na konieczność sprawdzenia dostępności miejsc w danej grupie, pojedyncze zajęcie można wykupić tylko w Sekretariacie


Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego