Przedział wiekowy: dzieci 6-10 lat

Termin zajęć: środa godz. 18:00-18:45*

Koszt: 120 zł/ 4 zajęcia** 42 zł/ 1 zajęcie***

Kup zajęcia on-line

Przed rozpoczęciem zajęć prosimy o wypełnienie Karty Uczestnika Zajęć dostępnej tutaj lub w Sekretariacie.

Sala: 14

Prowadzący: Piotr Gawarecki

Stawiamy na radość wspólnego śpiewania i dobrą zabawę. Śpiewamy utwory wybrane razem z uczestnikami zajęć. Uczymy się podstaw muzyki, pracy z rytmem i harmonią utworów muzycznych, ćwiczymy pracę w grupie i rozwijamy swoje talenty i umiejętności. Podczas zajęć uczestnicy będą kształcić swoje wokalne umiejętności, zdobędą wiedzę jak prawidłowo oddychać, pracować nad barwą dźwięku, uzyskają wiedzę z ogólnej emisji głosu oraz dykcji. Uczestnicy będą mieli możliwość występów podczas koncertów w DK Świt oraz poza nim.

Prowadzący: Piotr Gawarecki – aktor musicalowy, wokalista, aranżer i producent muzyki elektronicznej, instruktor wokalny. W swoim doświadczeniu posiada wiele głównych ról wokalnych w musicalach tj. „Cyrograf”, „Alladyn”, „Moje wielkie greckie wakacje”, „Tajemnice Katedr”, „High School Musical”, „Jak we śnie”, „Wolność, kocham, rozumiem.”, „Gdzie są Twoje szklane domy” – wystawianych na deskach różnych polskich teatrów m.in. Teatr Rampa, Teatr Dramatyczny, Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu, DK Świt i inne. Na swoim koncie ma również solowe projekty, recitale i koncerty m.in. „Spełniamy marzenia”, „Uwikłani”, „Koncert kolęd i piosenek świątecznych” w Teatrze Rampa, liczne koncerty charytatywne tj. „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”, „Armia Zwierzaków”, „Historia Pewnej Kobiety” oraz koncerty z muzyką autorską. Kompozytor muzyki do spektakli wystawianych m.in. w Akademii Sztuk Teatralnych i Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Szkolił się pod okiem wokalistów i pedagogów aktywnie działających w branży muzycznej i teatralnej m.in. Anna Sandowicz, Weronika Bochat, Olga Wądołowska, Katarzyna Andruszko. Pomysłodawca i prowadzący licznych warsztatów scenicznych i wokalnych w całej Polsce.


*termin zajęć może ulec zmianie

** koszt zajęć zależny jest od ilości zajęć przypadających na dany miesiąc

***ze względu na konieczność sprawdzenia dostępności miejsc w danej grupie, pojedyncze zajęcie można wykupić tylko w Sekretariacie

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego