Szanowni Widzowie,
Informujemy, że w związku z utrzymaniem ograniczeń związanych z epidemią koncerty Edyty Geppert, zaplanowane na 16 i 17 stycznia 2021 zostają przesunięte na 15 i 16 kwietnia 2021 – godzina bez zmian (19:00).
Stosowna informacja zostanie przesłana wszystkim osobom, które zakupiły bilety, drogą elektroniczną.
Informujemy, że zakupione bilety zachowują ważność bez konieczności podejmowania dodatkowych działań – bilety z datą 16 stycznia obowiązują w dniu 15 kwietnia, a bilety z datą 17 stycznia – w dniu 16 kwietnia. W przypadku biletów z wcześniejszymi datami o dacie nowego wydarzenia decyduje to, na jaki termin wcześniej przeniesiono bilet.
Na wyraźne żądanie widza możliwe jest dokonanie zwrotu biletu. W przypadku chęci zwrotu należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet – w takiej sytuacji obowiązują zasady zwrotów przewidziane przez portal biletowy.
W przypadku biletów zakupionych poprzez stronę internetową organizatora (www.scenakonesera.pl) o chęci zwrotu należy poinformować drogą elektroniczną na adres bilety@scenakonesera.pl w ciągu 14 dni od otrzymania powiadomienia e-mail z informacją o zmianie.
Dodatkowych informacji udziela Organizator pod numerem telefonu 578 547 667.

 Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi – te ostatnie z tekstami klasyka gatunku – Mariana Hemara. To wreszcie niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Bilety na stronie Scena Konesera

Organizator – Scena Konesera https://scenakonesera.pl/

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego