Przedział wiekowy: 6-12 lat

Termin zajęć: środa i piątek godz. 17:30-18:15* Start zajęć: ZBIERAMY ZAPISY

Koszt zajęć: 140 zł/ 8 zajęć**

Przed rozpoczęciem zajęć prosimy o wypełnienie Karty Uczestnika Zajęć dostępnej tutaj lub w Sekretariacie.

Sala: Zespół Szkół nr 41 ul. Bartnicza 2 (na przeciwko DK Świt, wejście do szkoły za przystankiem)

Prowadzący: Instruktorzy Chojrak

Klub Judo Chojrak należy do ścisłej czołówki stołecznych klubów sportowych. Jest zrzeszony w Polskim Związku Judo, Nasi trenerzy to byli członkowie kadry narodowej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Nasi starsi zawodnicy zdobywają liczne medale na turniejach rangi ogólnopolskiej jak i międzynarodowej każdy Chojrak marzy o czarnym pasie, to jasne! W naszym klubie robimy wszystko aby spełniać sportowe marzenia naszych zawodników i zawodniczek. 10 dan, czy olimpijskie złoto to nagroda dostępna dla najbardziej zdeterminowanych sportowców. trening judo ma jednak ogromna ilość zalet, które są dostępne i pewne dla wszystkich judoków!

Podczas treningów w Klubie Judo Chojrak kierujemy się zasadą: przez zabawę do sportu. Dzięki temu, podczas zajęć ogólnorozwojowych z elementami gimnastyki, szlachetne wartości judo wpajamy już trzylatkom. Na naszych treningach skierowanych do młodszych dzieci wprowadzamy dużo przepychania, przeciągania i siłowania. Dzieci turlają się, ugniatają nawzajem, uczą się upadania bez robienia krzywdy sobie i innym. Takie aktywności są nieocenione jako wsparcie w terapii SI, rozwijają zdolności motoryczne, orientację przestrzenną, gibkość. Judo to równomierny rozwój wszystkich partii mięśni. W odróżnieniu do innych sportów mamy tutaj dużo zabaw z czołganiem, pełzaniem czy czworakowaniem, co wzmacnia mięśnie szkieletowe, odpowiedzialne za prawidłową sylwetkę. Jest to doskonała korektywa. Dzieci w mądry, sprofilowany i bezpieczny sposób mogą wyładować nadmiar energii. Już po kilku zajęciach rodzice małych Chojraków widzą pozytywne efekty.

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego