Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Letniego Kina Plenerowego, realizowanego w ramach zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy Targówek.

Na seansach będą czekać na Was leżaki oraz dobra atmosfera, a więc obecność obowiązkowa!

Spotykamy się w środy o godzinie 21.30 na polance w Parku DK ŚWIT.

6 lipca rozpoczynamy filmem p.t. „Stulatek, który wyskoczył z okna i zniknął”. Jest to czarna komedia przygodowa w reżyserii Felixa Herngrena. Film został nominowany do Oscara.

13 lipca odbędzie się seans filmu „Niemożliwe”. Poruszający i mrożący krew w żyłach film opowiada historię rodziny, która w 2004 roku przeżyła tsunami.

20 lipca na ekranach pojawią się „Nadzwyczajni”. Francuski komediodramat w reżyserii Oliviera Nakache oraz Erica Toledano. Piękna historia o przyjaźni, pasji i niezłomności na pewno poruszy każdego.

27 lipca zapraszamy na film „Kobieta z lodu”. Wzruszająca historia o wdowie, która zostaje przyjęta do zespołu morsów, gdzie stopniowo uczy się pokonać strach przed lodowatą wodą. A także ponownie spotyka miłość.

03 sierpnia na kinowych ekranach pojawią się „Nędznicy”.
Francuski dramat kryminalny z 2019 roku w reżyserii Ladja Ly. Wielki hit francuskich i światowych kin.

 10 sierpnia zagramy film p.t. „Oni”. Historia jednego z największych skandali obyczajowych XXI wieku, którego bohaterem stał się Silvo Berlusconi.

 17 sierpnia zapraszamy na dawkę śmiechu wraz z „Babcią Gandzią”. Jest to francuska komedia kryminalna z 2012 roku w reżyserii Jerome’a Enrico.

24 sierpnia odbędzie się seans filmu „Zwariować ze szczęścia”. Włoski komediodramat z 2016 roku w reżyserii Paolo Virziego na pewno poruszy wszystkich oglądających.

 31 sierpnia cykl letniego kina plenerowego zamknie film „Szef roku”. Hiszpański komediodramat o właścicielu lokalnej fabryki, który chce otrzymać nagrodę dla najlepszego biznesu, jednak po drodze napotyka rozmaite przeciwności.


Dołącz do wydarzenia na FB

Repertuar Letniego kina plenerowego na Targówku.

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego