Przedział wiekowy: dorośli

Termin zajęć: środa godz. 19:40 – 20:40*

Koszt: 110 zł/ 4 zajęcia** lub 38 zł/1 zajęcie*** lub Karta Benefit Multisport/ Fit Profit/ OK System

Sala: 8

Prowadząca: Małgorzata Mostowska

Uwaga! Z powodu ograniczonej liczby uczestników na zajęciach obowiązują zapisy, również dla osób korzystających z zajęć w ramach Kart Partnerów. Prosimy również o zabranie na zajęcia własnych mat.

Kup zajęcia on-line

Przed rozpoczęciem zajęć prosimy o wypełnienie Karty Uczestnika Zajęć dostępnej tutaj lub w Sekretariacie.

Pilates to zestaw ćwiczeń, które jednocześnie wzmacniają i rozciągają mięśnie bez nadmiernej ich rozbudowy. Co Pilates może zrobić dla Ciebie? Da Ci elastyczność oraz jędrne, silne ciało, płaski brzuch i dłuższe, wyciągnięte mięśnie, a także ładne kształty. Poprawi twoją postawę. Ulży bólom i dolegliwościom. Poprawi Ci samopoczucie. Odciąży Twój kręgosłup, co może przywrócić parę utraconych centymetrów (tak, tak! Dobrze myślisz! Staniesz się wyższa! Osobiście cały czas doświadczam korzyści płynących z systematycznego ćwiczenia Pilatesu. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia!

Prowadząca: Małgorzata Mostowska – jestem dyplomowaną nauczycielką metody Pilates, certyfikowaną Instruktorką Animal Flow a także, z zamiłowania, propagatorką aktywnego stylu życia i świadomego, zdrowego ruchu. Od dziecka uprawiam wiele dyscyplin sportowych: narciarstwo zjazdowe, pływanie, jazda na rowerze, piesze wędrówki po górach, łyżwiarstwo, fitness oraz narciarstwo biegowe. Ukończyłam Kurs Samoobrony dla kobiet prowadzony przez Warszawską Straż Miejską, a także 2 Półmaratony Warszawskie. Uczestniczę w wielu szkoleniach, które nieustannie podnoszą moje kwalifikacje oraz wiedzę. Ukończyłam szkolenie MEDICAL PREGNANCY TRAINING położnej Izabeli Dembińskiej. Mam doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży, dziećmi od 5 roku życia, seniorami, dorosłymi oraz młodzieżą. Moją pasją jest taniec, dzięki któremu odkryłam PILATES oraz ANIMAL FLOW, a także zainteresowałam się wszelkiego rodzaju aktywnościami fizycznymi typu Body & Mind, które wymagają świadomego ruchu. Bo świadomy ruch to świadome, piękniejsze i zdrowsze życie!

Prowadzę zajęcia grupowe oraz indywidualne z: metody Pilates, Animal Flow oraz Zdrowego Kręgosłupa i Stretchingu.


Dodatkowe materiały filmowe znajdziecie Państwo tutaj


*termin zajęć może ulec zmianie

** koszt zajęć zależny jest od ilości zajęć przypadających na dany miesiąc

***ze względu na konieczność sprawdzenia dostępności miejsc w danej grupie, pojedyncze zajęcie można wykupić tylko w Sekretariacie

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego