Chcesz znaleźć miłość swojego życia? A może już masz swoją drugą połówkę? W każdym z tych przypadków zapraszamy w walentynki do Świtu!

Obchody walentynek rozpoczniemy już 13 lutego o godz. 19:00 szybkimi randkami. Czym są szybkie randki? To metoda zawierania kontaktów w kilka minut – co jakiś czas organizator daje głośno znać, że czas podejść do kolejnej osoby. Możecie w tym czasie porozmawiać na przykład o ulubionej muzyce, książkach czy filmach. Na koniec wydarzenia oddaje się listę osób, z którymi chce się dalej poznawać – jeśli okaże się, że dani uczestnicy są nawzajem na swoich listach, podaje się im obojgu kontakty do siebie. Zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu prosimy przesyłać na adres: ebartkowska@dkswit.com.pl do 12 lutego. Udział w zabawie jest bezpłatny.

W walentynki zapraszamy „Sztukę kochania” – film o Michalinie Wisłockiej, która zrewolucjonizowała życie intymne Polaków. Seans rozpocznie się o godzinie 19:00 – do każdego biletu dołączamy lampkę wina ze Świt Café. Bilety w cenie 20 zł – normalny, 18 zł – ulgowy do kupienia online:

Kup bilet on-line

Mamy dla Was jeszcze niespodziankę – każda osoba, która przyjdzie do nas na seans „Sztuki kochania” z paragonem z Balkan Bistro Prespa, zapłaci za bilet ulgowy – a każda osoba, która przyjdzie z biletem ze „Sztuki kochania” do Balkan Bistro Prespa po uprzedniej rezerwacji, zapłaci mniej o 20% za danie główne.

Do zakochania jeden krok w Świcie!

SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ
reż. Maria Sadowska
prod. Polska 2017
obsada: Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Jaśmina Polak, Borys Szyc, Karolina Gruszka, Wojciech Mecwaldowski, Danuta Stenka, Arkadiusz Jakubik

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim “Sztuka kochania” podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu “Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego