Terminy:

  • czwartek 18.00 – 18.45 (5-8 klasa)*
  • czwartek 18.55 – 19.40 (liceum)*
  • czwartek 19.50 – 20.50 (dorośli)*

Koszt: 120 zł/ 4 zajęcia** lub 42 zł/ 1 zajęcie***

Maksymalnie 5 osób w grupie!

W grupach są jeszcze wolne miejsca – zapraszamy do zapisów!

Kup zajęcia on-line

Przed rozpoczęciem zajęć prosimy o wypełnienie Karty Uczestnika Zajęć dostępnej tutaj lub w Sekretariacie.

Zapraszam na zajęcia grupowe z emisji głosu/śpiewu rozrywkowego. Są to zajęcia o małej liczbie uczestników (max. 5 osób), w podziale na grupy wiekowe, aby w pełni zachować najwyższą jakość kształcenia. Poziom w pełni będzie dostosowany do uczestników i grup. Zajęcia będą oparte w całości na utworach muzyki rozrywkowej, wybieranych wspólnie z uczestnikami. Docelowym punktem będzie praca nad emisją głosu tj. prawidłową techniką wydobywania dźwięku, interpretacją, dykcją, czy prawidłowym oddechem, a także nad harmonią utworu, interpretacją muzyczną i tekstową i przede wszystkim rozwojem słuchu muzycznego.

Moim zadaniem jest rozwój umiejętności muzycznych uczniów (poszerzenie skali, gospodarka oddechowa, prawidłowe i nieinwazyjne używanie aparatu mowy, frazowanie, dynamika głosu i barwa, rozwój słuchu i umuzykalnienie; Rozwijanie wrażliwości muzycznej. Otwarcie się na publiczność i krytykę; Przełamywanie nieśmiałości i oporu przed publicznymi występami. Zajęcia grupowe są świetną formą zawierania nowych znajomości, oswajaniem przed występami publicznymi, wymianą wspólnych umiejętności i doświadczeń, dodatkowo dające wiele możliwości do nauki muzyki i śpiewania. Czy jesteś zaawansowany czy dopiero zaczynasz i nie wiesz czy to dla Ciebie, przyjdź na zajęcia grupowe i się przekonaj!

Prowadząca: Katarzyna Andruszko – wokalistka z bogatym doświadczeniem scenicznym, pracy w studio (nagranie 4 autorskich płyt), a także teatralnym np. teatr studio Buffo. Aktywna zawodowo – liczne koncerty w kraju i za granicą (Rosja, Białoruś, Niemcy). Wokalistka Filharmonii Narodowej w dziale edukacji i muzyki rozrywkowej. Pomysłodawczyni i prowadząca warsztatów wokalno-scenicznych oraz warsztatów psychologicznych „Jak oswoić tremę?”, organizowanych w całej Polsce. Pedagog i instruktor wokalny od 10 lat. Dyplomowany muzyk państwowego, renomowanego wydziału piosenki rozrywkowej (dyplom z oceną celującą). Absolwentka studiów I i II stopnia na Akademii Muzycznej w Łodzi wydziału wokalno – aktorskiego, na kierunku musical i choreografia o specjalizacji wokalistyka estradowa, który ukończyła z wyróżnieniem. Rozwijała swoje umiejętności pod okiem m.in.: Renaty Danel, Anny Kamalskiej, Moniki Malec, Izy Zając, Hanny Banaszak, Barbary Abramowicz, Agnieszki Wilczyńskiej i Adama Sztaby, Ewy Konstancji Bułhak, Marka Wójcickiego, Małgorzaty Kaczmarskiej, Andrzeja Ferenca i Marka Rachonia. Laureatka i finalistka ogólnopolskich konkursów wokalnych i interpretacyjnych (m.in. Międzynarodowy Konkurs wokalistyki estradowej w Milanówku, KiepuraFest, ZłotyMikrofon w Białymstoku, Metamorfozy Sentymentalne). Posiada doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak również z dorosłymi. Na swoim koncie ma przygotowanie 12 musicali młodzieżowych m.in: („Metro” wystawionego w Teatrze Rampa i Sali Kongresowej, „Romeo i Julia”, „Kwiaty we włosach”, „Hairspray”, „High School”, „Cyrograf”, Mamma Mia, „Tajemnica Katedr” i PRL KIDS). Jej uczniowie licznie zdobywają główne nagrody i wyróżnienia w konkursach i festiwalach wokalnych.

*termin zajęć może ulec zmianie

** koszt zajęć zależny jest od ilości zajęć przypadających na dany miesiąc

***ze względu na konieczność sprawdzenia dostępności miejsc w danej grupie, pojedyncze zajęcie można wykupić tylko w Sekretariacie

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego