Termin zajęć: poniedziałek godz. 10.15 – 11:00*
Koszt: 40 zł/ 1 zajęcie*

Sala: 29

Przedział wiekowy: od 3 miesięcy do 3 lat

Prowadząca: Karolina Błasik

W lipcu i sierpniu zapisy pod numerem telefonu: 661-640-940

Gordonki „ Smykonutki” – zajęcia umuzykalniające dla dzieci od ok. 3 miesięcy do 3 lat wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, nianie).

Umuzykalnianie maluszków od pierwszych miesięcy życia to dla nich wyjątkowa okazja do szybszego rozwoju motoryki dużej, koordynacji ciała, oddechu i przede wszystkim mowy! Zajęcia są oparte o teorię muzyki prof. Edwina Eliasa Gordona. Na zajęciach pośpiewamy, popukamy, potańczymy, poturlamy.
Po części stałej zajęć, dodatkowo maluszki mają okazję zapoznać się z różnymi instrumentami perkusyjnymi, takimi jak cajon, djembe i innymi instrumentami Orffa.

Zajęcia prowadzone przez Smykonutki to wyjątkowa przygoda muzyczna , która często przeradza się w pasję do muzyki na całe życie , nie tylko wśród dzieci ale inspiruje także rodziców do odkrycia własnego potencjału muzycznego 🙂

 Karolina Błasik – wokalistka, nauczycielka śpiewu, założycielka Pracowni Muzycznej „Montownia Dźwięku” w Warszawie, animatorka kultury, twórczyni autorskich warsztatów muzycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologi w muzyce, organizatorka cyklu koncertów gordonowskich „ Smykogranie na dywanie” w Warszawie.

Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz umuzykalnia całe rodziny. Jej uczniowie występują z powodzeniem w spektaklach muzycznych i zdobywają nagrody w konkursach ogólnopolskich. Śpiewała w teatrze Studio Buffo, Teatrze Sabat, przez kilka lat związana z lubelskim chórem Gospel Rain, była solistką Big Bandu UMSC w Lublinie.

W 2016 roku we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym „NInA” koordynowała warszawską edycję projektu „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato” skierowanego do rodziców z małymi dziećmi i kobiet w ciąży, który został objęty patronatem Rzecznika Praw Dziecka. W latach 2013, 2014, 2015 i 2018  współpracowała z fundacją „Muzyka jest dla wszystkich” i poprowadziła autorskie warsztaty w projekcie „Akcja Labirynt” w których wzięło udział ponad 12 000 uczniów z warszawskich szkół podstawowych. Prywatnie szczęśliwa mama  Ninki.

https://www.facebook.com/smykonutki/

Nagranie 360! Użyj myszki aby obejrzeć salę!

*/termin i koszt zajęć mogą ulec zmianie/

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego