Zespół

Dyrektor Domu Kultury ŚWIT

Lidia Krawczyk

 

lkrawczyk@dkswit.com.pl
dyrektor@dkswit.com.pl

Dyrektor zaprasza na rozmowę po wcześniejszym umówieniu terminu w DK “Świt”.
Celem uzgodnienia terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub osobisty w godzinach 8.00-16.00.

Zastępczyni Dyrektora Domu Kultury ŚWIT

Magdalena Grudziecka


Dział Promocji i Produkcji

 

 

 

Aneta Wyczółkowska
Kierownik Działu Promocji i Produkcji

tel. 507 861 112
awyczolkowska@dkswit.com.pl

 

 

 

 

Olga Gaertner
Specjalista ds. komunikacji i PR

tel. 571 225 512
ogaertner@dkswit.com.pl

 

 

 

 

Małgorzata Ludkiewicz
Specjalista ds. reklamy wizualnej

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 115
mludkiewicz@dkswit.com.pl

 

 

 

Christine Przybyła-Kowalska

Specjalista ds.promocji i produkcji

tel. 571 225 501
chprzybyla@dkswit.com.pl


Dział Zajęć

Joanna Pińkowska

Kierownik Działu Zajęć

Koordynatorka Wolontariatu  

Koordynatorka Bródnowskiego Uniwersytetu Dzieci

tel. 571 225 510
jpinkowska@dkswit.com.pl

Ewa Misiewicz–Szczecińska
Starszy specjalista ds. zajęć

tel. 519 752 702
eszczecinska@dkswit.com.pl

Dział Wydarzeń

Damian Kalita

Kierownik Działu Wydarzeń

tel. 571 225 518
dkalita@dkswit.com.pl

Piotr Woźniak
Starszy specjalista ds. wydarzeń

                                 Koordynator Kina ŚWIT

         Koordynator Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej

tel. 571 225 508
pwozniak@dkswit.com.pl 

 
 

Maciej Szajkowski
Producent artystyczny

tel. 571 225 509
mszajkowski@dkswit.com.pl

 
 

Patryk Wasążnik
Specjalista ds. wydarzeń

tel. 798 843 907
pwasaznik@dkswit.com.pl

 

Koordynatorka ds. Projektów kulturalnych i animacji społecznej

 

 

 

 

 

Iza Kaszyńska

ikaszynska@dkswit.com.pl

Koordynatorka ds. Projektów, Animacji Społecznej i Miejsc Aktywności Lokalnej

Agata Nowakowska

tel.  571 225 511
anowakowska@dkswit.com.pl

Koordynatorka ARTHOUSE Kołowa

 

Koordynatorka ARTENEUM

Anna Chudzik-Pawlik

tel.  571 225 504
achudzik-pawlik@dkswit.com.pl

Dział Techniczny

 Mateusz Dąbrowski
p.o. Kierownika 

tel. 519 752 707 
mdabrowski@dkswit.com.pl

Andrzej Krakowiak
Kinooperator

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
akrakowiak@dkswit.com.pl

Jakub Zalewski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez


tel. 519 752 707 
jzalewski@dkswit.com.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Katarzyna Kordowiak–Zdunek
Kierownik

tel. 501 702 189
kkordowiak@dkswit.com.pl

Edyta Ziółkowska
Zastępca Kierownika

tel. 571 225 514
eziolkowska@dkswit.com.pl

Hanna Biegalewska
Specjalista ds. administracyjno-technicznych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 
swit@dkswit.com.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Anastazja Barbara Jesionkowska
Główna Księgowa
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 111
bjesionkowska@dkswit.com.pl

Magdalena Zoń
Specjalista ds. finansowo – księgowych

mzon@dkswit.com.pl

Ewa Trzcianowska
Specjalista ds. finansowych i  BUTW
tel. 571 225 507
etrzcianowska@dkswit.com.pl

Specjalista ds. Kadr i Organizacji Pracy

Barbara Odziemczyk

Samodzielny specjalista ds. kadr i organizacji pracy

tel. 571 225 506
bodziemczyk@dkswit.com.pl

Pracownicy Gospodarczy

 Danuta Długa

Małgorzata Łojewska

Magda Paszkowska

Marta Zych

Zbigniew Biernacki

Włodzimierz Liźniewicz 

Mieczysław Kitliński

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego