Zespół

Dyrektor Domu Kultury ŚWIT

Lidia Krawczyk

 

lkrawczyk@dkswit.com.pl
dyrektor@dkswit.com.pl

Dyrektor zaprasza na rozmowę po wcześniejszym umówieniu terminu w DK „Świt”.
Celem uzgodnienia terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub osobisty w godzinach 8.00-16.00.

Zastępca Dyrektora Domu Kultury ŚWIT

Magdalena Grudziecka

mgrudziecka@dkswit.com.pl


Dział Zajęć

Ewa Misiewicz–Szczecińska
Kierownik Działu Zajęć

tel. 519 752 702
eszczecinska@dkswit.com.pl

Alicja Poziemska
Specjalistka ds. zajęć i wydarzeń specjalnych

tel. 571 225 512
apoziemska@dkswit.com.pl

Joanna Pińkowska
Specjalistka ds. zajęć

Koordynatorka Wolontariatu  

tel. 571 225 510
jpinkowska@dkswit.com.pl

Ewelina Kozłowska
Specjalistka ds. zajęć

tel. 571 225 513
ekozlowska@dkswit.com.pl

Dział Wydarzeń

Aneta Wyczółkowska
Kierownik Działu Wydarzeń

tel. 507 861 112
awyczolkowska@dkswit.com.pl

Maciej Szajkowski
Specjalista ds. wydarzeń

tel. 571 225 509
mszajkowski@dkswit.com.pl

  Małgorzata Ludkiewicz
Specjalista ds. reklamy wizualnej

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 115
mludkiewicz@dkswit.com.pl

Piotr Woźniak
Starszy specjalista ds. wydarzeń

                                 Koordynator Kina ŚWIT

         Koordynator Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej

tel. 571 225 508
pwozniak@dkswit.com.pl 

 
 

Koordynatorka ds. Projektów, Animacji Społecznej i Miejsc Aktywności Lokalnej

Agata Nowakowska

tel.  571 225 511
anowakowska@dkswit.com.pl

Dział Techniczny

 Mateusz Dąbrowski
p.o. Kierownika 

tel. 519 752 707 
mdabrowski@dkswit.com.pl

Andrzej Krakowiak
Kinooperator

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
akrakowiak@dkswit.com.pl

Jakub Zalewski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez


tel. 519 752 707 
jzalewski@dkswit.com.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Katarzyna Kordowiak–Zdunek
Kierownik

tel. 501 702 189
kkordowiak@dkswit.com.pl

Edyta Ziółkowska
Zastępca Kierownika

tel. 571 225 514
eziolkowska@dkswit.com.pl

Hanna Biegalewska
Specjalista ds. administracyjno-technicznych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 
swit@dkswit.com.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Anastazja Barbara Jesionkowska
Główna Księgowa
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 111
bjesionkowska@dkswit.com.pl

Barbara Odziemczyk
Specjalista ds. finansowo – księgowych
tel. 571 225 506
bodziemczyk@dkswit.com.pl

Ewa Trzcianowska
Specjalista ds. finansowych i  BUTW
tel. 571 225 507
etrzcianowska@dkswit.com.pl

Specjalista ds. Kadr i Organizacji Pracy

Renata Zdrajkowska
Samodzielny Specjalista ds. kadr i organizacji pracy
tel. 571 225 514
rzdrajkowska@dkswit.com.pl

Pracownicy Gospodarczy

Zbigniew Biernacki

 Danuta Długa

Magdalena Jesionkowska

Małgorzata Łojewska

Magda Paszkowska

Dozorcy

Witosław Bieliński

Włodzimierz Liźniewicz 

Krzysztof Ołówek 

Mieczysław Kitliński

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego