Zespół

Dyrektor Domu Kultury ŚWIT

Lidia Krawczyk

 

lkrawczyk@dkswit.com.pl
dyrektor@dkswit.com.pl

Dyrektor zaprasza na rozmowę po wcześniejszym umówieniu terminu w DK „Świt”.
Celem uzgodnienia terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub osobisty w godzinach 8.00-16.00.


Dział Programowy ds. Zajęć Stałych/Sekretariat

Ewa Misiewicz–Szczecińska
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
eszczecinska@dkswit.com.pl

Agata Nowakowska
Specjalista ds. zajęć stałych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
anowakowska@dkswit.com.pl

Joanna Pińkowska
Specjalista ds. zajęć stałych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
jpinkowska@dkswit.com.pl

Dział Programowy do spraw Imprez

 Aneta Wyczółkowska
p.o. Kierownika
koordynator MAL
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 114
awyczolkowska@dkswit.com.pl

 

Alicja Poziemska
Specjalista działu programowego ds. imprez
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 107
apoziemska@dkswit.com.pl

Emilia Bartkowska
Specjalista działu programowego ds. imprez
tel. 22 811 01 05 wew. 107
e-mail: ebartkowska@dkswit.com.pl

  Małgorzata Ludkiewicz
Specjalista ds. reklamy wizualnej
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 115
mludkiewicz@dkswit.com.pl

Piotr Woźniak
Specjalista działu programowego ds. imprez, Bródnowski Uniwersytet Dzieci

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 114
pwozniak@dkswit.com.pl 

Dział Techniczny

 Mateusz Dąbrowski
p.o. Kierownika 
tel. 519752707 
mdabrowski@dkswit.com.pl

Andrzej Krakowiak
Kinooperator
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
akrakowiak@dkswit.com.pl

Jakub Zalewski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez

tel. 519752707 
jzalewski@dkswit.com.pl

Mateusz Górski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez

tel. 519752707 

Dział Administracyjno-Techniczny

Katarzyna Kordowiak – Zdunek
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 110
kkordowiak@dkswit.com.pl

Hanna Biegalewska
Specjalista ds. administracyjno-technicznych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 
swit@dkswit.com.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Anastazja Jesionkowska
Główna Księgowa
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 111
bjesionkowska@dkswit.com.pl

Barbara Odziemczyk
Specjalista ds. finansowo – księgowych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
bodziemczyk@dkswit.com.pl

 Ewa Trzcianowska
Specjalista ds. finansowych i  BUTW
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 108

etrzcianowska@dkswit.com.pl

Samodzielny Specjalista ds. Projektów i Animacji Społecznej

Agata Kubrak
Samodzielny specjalista ds. projektów i animacji społecznej
akubrak@dkswit.com.pl

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Organizacji Pracy

Katarzyna Jaroszewska
Samodzielny Specjalista ds. kadr i organizacji pracy
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
kjaroszewska@dkswit.com.pl

Pracownicy Gospodarczy

Zbigniew Biernacki

Jerzy Puzyrewski

 Danuta Długa

Magdalena Jesionkowska

Małgorzata Łojewska

Magdalena Paszkowska

Dozorcy

Witosław Biliński

Włodzimierz Liźniewicz

Krzysztof Ołówek

Mieczysław Kitliński

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego