Zapowiedzi

"Judy" reż. Rupert Goold

17-22.01.2020

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?

reżyseria: Rupert Goold
scenariusz: Tom Edge
obsada: Renée Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock, Rufus Sewell, Michael Gambon, Bella Ramsey, Andy Nyman

17 stycznia (piątek) – godz. 20:00
18 stycznia (sobota) – godz. 20:30
19 stycznia (niedziela ) – godz. 20:30
20 stycznia (poniedziałek) – godz. 13:45
22 stycznia (środa) – godz. 13:45

Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł
Kino Złotego Wieku w poniedziałki i środy o 13:45 – 10 zł
Tanie Kino Świt we wtorki o 19:00 – 10 zł

Kup bilet on-line

Dziewczyński DKF: "Moja chuda siostra"

23.01.2020, godz. 18:00

Gdy słyszymy „DKF dla kobiet” lub „kino kobiece”, pierwszym naszym skojarzeniem jest seans komedii romantycznej z zapłakanymi dziewczętami. Koniec z tym krzywdzącym mitem! Dziewczyński Dyskusyjny Klub Filmowy to spotkania kobiet – od nastolatek po seniorki, które chcą obejrzeć dobry film, a po nim uczestniczyć w interesującej dyskusji.

MOJA CHUDA SIOSTRA
reżyseria: Sanna Lenken
produkcja: Niemcy, Szwecja

Katja jest utalentowaną łyżwiarką figurową, stale zajętą w szkole lub na treningach. W domu to na niej, a nie jej siostrze Stelli, skupia się prawie cała uwaga rodziców. Stella podziwia starszą siostrę i stara się ją naśladować. To ona właśnie odkrywa, że z Katją dzieje się coś złego: dziewczyna cierpi na zaburzenie odżywiania, które może kosztować ją życie. Stella chce powiedzieć rodzicom, ale Katja wymusza na niej przysięgę, że tego nie zrobi. To jednak zbyt duże brzemię dla tak młodej dziewczyny. Film pokazuje, jak choroba Katji powoli doprowadza całą rodzinę na skraj rozpaczy.

Po filmie odbędzie się dyskusja z Klaudią Seledec i Katarzyną Głuszek – psycholog na I roku Szkolenia Psychoterapii Psychodynamicznej, pracuje w Specjalistycznej Poradni w Warszawie.

23 stycznia / Kino Świt / godz. 18:00 / wstęp wolny

Patronat medialny: Szajn, G’rls ROOM
Partnerki: Dziewuszki Dziewuszkom, Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Targówek w spódnicy

"Deerskin" reż. Quentin Dupieux
- cykl: arthouse

25.01.2020, godz. 20:00

Najbardziej zabójcza premiera 2020 roku. Czarna komedia z oscarową obsadą, której bohaterem jest… kurtka z frędzlami.

“Deerskin” to jeden z największych przebojów sekcji Quinzaine des réalisateurs w Cannes, to także aktorski tour de force Jeana Dujardina. Quentin Dupieux, który podarował światu kinową perełkę w postaci „Morderczej opony”, powraca z kolejną niezwykłą historią. Tym razem przepełnioną absurdem, kłamstwami i frędzlami. Główny bohater George, właściciel skórzanej kurtki, postanawia dla niej unicestwić wszystkie inne kurtki na świecie i zaczyna marzyć o sławie filmowca. Łapie za kamerę i wałęsa się po miasteczku, by znaleźć sposób na unicestwienie wszystkich cieplejszych wierzchnich okryć. Obłęd powoli w nim narasta, szaleństwo się pogłębia, a inne kurtki nadal istnieją. Chociaż koncepcja „Deerskin” brzmi niczym szalona i abstrakcyjna wariacja kina z najniższej półki, tak naprawdę pod skórzaną kurtką kryje się opowieść o samotności, desperacji oraz próbie nadania sensu resztkom przemijającego życia. Żadne zwierzę nie ucierpiało w czasie kręcenia filmu, nie możemy natomiast zagwarantować, że podczas seansu nie ucierpi psychika widzów. W końcu to produkcja o stylowej kurtce w 100% ze skóry jelenia.

scenariusz: Quentin Dupieux
produkcja: Francja
obsada: Adèle Haenel, Albert Delpy, Coralie Russier, Jean Dujardin, Laurent Nicolas, Pierre Gommé

25 stycznia (sobota) – godz. 20:00
Bilety: 16 zł – normalny, 14 zł – ulgowy

Kup bilet on-line

"Mayday" reż. Sam Akina

25-29.01.2020

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

reżyseria: Sam Akina
scenariusz: Sam Akina, Jules Jones, Wojciech Pałys, Hanna Węsierska
obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Andrzej Grabowski, Bartosz Porczyk, Adam Woronowicz, Ewa Kasprzyk, Tomasz Oświeciński

25 stycznia (sobota) – 13:00, 15:15, 17:30
27 stycznia (poniedziałek) – 13:45
28 stycznia (wtorek) – 19:00
29 stycznia (środa) – 13:45, 16:15

Bilety:
Normalny – 16 zł
Ulgowy – 14 zł
Kino Złotego Wieku w poniedziałki i środy o 13:45 – 10 zł
Tanie Kino Świt we wtorki o 19:00 – 10 zł

Kup bilet on-line

"Psy 3. W imię zasad"
reż. Władysław Pasikowski

31.01-6.02.2020

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

reżyseria: Władysław Pasikowski
scenariusz: Władysław Pasikowski
obsada: Bogusław Linda, Cezary Pazura, Sebastian Fabijański, Marcin Dorociński, Tomasz Schuchardt, Mirosław Baka, Jan Frycz, Artur Żmijewski

31 stycznia (piątek) – 20:00
1 lutego (sobota) – 16:30, 19:00
2 lutego (niedziela) – 15:00, 17:30, 19:45
3 lutego (poniedziałek) – 13:45
4 lutego (wtorek) – 13:00, 19:00
5 lutego (środa) – 13:45, 16:30, 19:00
6 lutego (czwartek) – 13:15

Bilety:
Normalny – 16 zł
Ulgowy – 14 zł
Kino Złotego Wieku w poniedziałki i środy o 13:45 – 10 zł
Tanie Kino Świt we wtorki o 19:00 – 10 zł

Kup bilet on-line

Dziewczyński DKF: "Miłość"

6.02.2020, godz. 18:00

Gdy słyszymy „DKF dla kobiet” lub „kino kobiece”, pierwszym naszym skojarzeniem jest seans komedii romantycznej z zapłakanymi dziewczętami. Koniec z tym krzywdzącym mitem! Dziewczyński Dyskusyjny Klub Filmowy to spotkania kobiet – od nastolatek po seniorki, które chcą obejrzeć dobry film, a po nim uczestniczyć w interesującej dyskusji.

MIŁOŚĆ
reżyseria: Michael Haneke
produkcja: Austria, Francja, Niemcy

Nagrodzona Złotą Palmą na festiwalu w Cannes “Miłość” Michaela Hanekego to jedno z największych arcydzieł współczesnego kina. Film opowiada o sile miłości, czułości i poświęceniu. Głównymi bohaterami “Miłości” są Georges (Jean-Louis Trintignant) i Anne (Emmanuelle Riva), małżeństwo muzyków w podeszłym wieku. Ich córka (Isabelle Huppert) mieszka z rodziną za granicą. Pewnego dnia Anne przechodzi silny atak, w wyniku którego jej stan zdrowia dramatycznie się pogarsza. Więzy uczuciowe od tylu lat łączące parę zostają wystawione na ciężką próbę.

6 lutego / Kino “Świt” / godz. 18:00 / wstęp wolny

Patronat medialny: Szajn, G’rls ROOM
Partnerki: Dziewuszki Dziewuszkom, Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Targówek w spódnicy

"Misiek i chiński skarb"
reż. Richard Finn, Tim Maltby

7-13.02.2020

Po licznych przygodach w Nowym Jorku, ulubiony Misiek całego świata myślał, że może nareszcie odsapnąć. Nic bardziej mylnego – nowa przygoda czai się tuż za rogiem! I to dosłownie, bowiem w lodowych górach rozbija się tajemniczy samolot. Okazuje się, że na jego pokładzie znajduje się naukowiec, który wyruszył w podróż by odnaleźć, wcześniej niż jego niecny konkurent – Dexter, pewien magiczny przedmiot. To starożytna figurka, która jest kluczem do owianego legendą skarbca pełnego złota i drogocennych przedmiotów. Niestety Dexterowi udaje się ukraść statuetkę. Ze zrabowanym skarbem udaje się na Daleki Wschód, aby w dżungli odnaleźć pradawną komnatę, którą można otworzyć tylko raz na sto lat. Na prośbę naukowca, odważny Misiek rusza śladami złoczyńcy. Z pomocą przychodzą mu niezawodne lemingi, które na samą myśl o przygodzie szaleją ze szczęścia. To będzie pościg pełen niezwykłych wyzwań: powietrzne akrobacje na wysokości przyprawiającej o zawroty głowy, slalom motorówką na wartkiej rzece i niezwykle niebezpieczny bieg między wymyślnymi pułapkami w samym środku dżungli. Polarnemu Miśkowi zrobi się naprawdę gorąco!

reżyseria: Richard Finn, Tim Maltby
scenariusz: Dean Stefan

7 lutego (piątek) – godz. 12:00
8 lutego (sobota) – 12:00
9 lutego (niedziela) – 10:00
10 lutego (poniedziałek) – 12:00
12 lutego (środa) – 10:00
13 lutego (czwartek) – 13:15

Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł

Kup bilet on-line

"Urwis" reż. Kevin Johnson

7-12.02.2020

Pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych Burków i Azorów.

reżyseria: Kevin Johnson
scenariusz: Rob Muir, Judah Miller, John Paul Murphy, Harland Williams

7 lutego (piątek) – godz. 14:00
8 lutego (sobota) – 10:00
9 lutego (niedziela) – 12:00
10 lutego (poniedziałek) – 10:00
11 lutego (wtorek) – 13:15
12 lutego (środa) – 12:00

Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł

Kup bilet on-line

"Gorący temat" reż. Jay Roach

7-13.02.2020

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „zadowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie. Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem grozi nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku. Trzy kobiety będące na różnych szczeblach medialnej drabiny znajdują w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Jednak Ailes nie zamierza się poddać bez walki. Dysponuje wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Nikt jeszcze się nie spodziewa, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecie.
 
reżyseria: Jay Roach
scenariusz: Charles Randolph
obsada: Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie, John Litgow, Allison Janney, Malcolm McDowell, Kate McKinnon, Connie Britton
 
7 lutego (piątek) – godz. 16:00
8 lutego (sobota) – 18:30
9 lutego (niedziela) – 14:00, 18:30
11 lutego (wtorek) – 19:00
12 lutego (środa) – 16:45
13 lutego (czwartek) – 15:30, 20:00
 
Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł
Tanie Kino Świt we wtorki o 19:00 – 10 zł
 

"Poznajmy się jeszcze raz" reż. Nicolas Bedos

7-13.02.2020

Zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysownik komiksów Victor (Daniel Auteuil), nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Mężczyzna przyjmuje ją tym chętniej, że jego małżeństwo się sypie, a żona Marianne (Fanny Ardant) w niczym nie przypomina cudownej dziewczyny, w której kiedyś się zadurzył. Wybiera więc lata 70., by znów móc wejść do baru “Belle Epoque”, bezkarnie zapalić papierosa przy stoliku i z drżącym (po raz pierwszy od tak dawna!) sercem czekać, aż w drzwiach pojawi się rudowłosa, seksowna, niezależna Marianne. Odtworzona na jego życzenie epoka wydaje się Victorowi o wiele prawdziwsza niż współczesność, w której wszystko – od międzyludzkich relacji przez pracę, po sztukę – staje się wirtualne.

reżyseria: Nicolas Bedos
scenariusz: Nicolas Bedos
obsada: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier, Fanny Ardant, Pierre Arditi, Denis Podalydès, Michaël Cohen, Jeanne Arènes

7 lutego (piątek) – godz. 18:15
8 lutego (sobota) – 14:00, 16:15
9 lutego (niedziela) – 16:15
10 lutego (poniedziałek) – 14:00
12 lutego (środa) – 14:30, 19:00
13 lutego (czwartek) – 17:45

Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł

Kup bilet on-line

"SuperPies i TurboKot" reż. Ben Smith

14-18.02.2020

Jak zostać SuperPsem? Wystarczy 50 lat w kosmosie! Po powrocie na Ziemię, lojalny Pies wyrusza na poszukiwania swojego właściciela. Na swoje nieszczęście, trafia do małego miasteczka, gdzie złowrogi glina Niemilak prowadzi obławę na bezbronne zwierzęta. Z pomocą SuperPsu przychodzi… TurboKot! Zanim jednak wspólnymi siłami odnajdą dom, czeka ich masa przygód, dzięki którym odkryją w sobie moc superbohaterów.

reżyseria: Ben Smith
scenariusz: Ben Smith

14 lutego (piątek) – 12:00
15 lutego (sobota) – 11:00
16 lutego (niedziela) – 10:00
17 lutego (poniedziałek) – 13:15
18 lutego (wtorek) – 12:00

Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł

Kup bilet on-line

"Szybcy i śnieżni" reż. Benoit Godbout

14-19.02.2020

Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Kiedy maszyna niespodziewanie rozpada się tuż przed linią mety, nikt nie może uwierzyć, że stały za tym błędy w konstrukcji. Wynalazca wspólnie z kolegami odkrywa, że to sprawka Zaca – zarozumiałego i nieco tajemniczego zawodnika, który w międzyczasie dołączył do stawki wyścigu. Frankie pragnie rewanżu i ponownego, tym razem uczciwego rajdu. Wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację z oszustem! Błyskotliwa animacja udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych dla grupy pogodnych i zdeterminowanych, choć nie zawsze zgodnych przyjaciół.

reżyseria: Benoit Godbout
scenariusz: Claude Landry, Maxime Landry, Paul Risacher

14 lutego (piątek) – 10:00
16 lutego (niedziela) – 12:00
17 lutego (poniedziałek) – 10:00
19 lutego (środa) – 13:15

Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł

Kup bilet on-line

 

"1917" reż. Sam Mendes

14-20.02.2020

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

reżyseria: Sam Mendes
scenariusz: Sam Mendes, Krysty Wilson-Cairns
obsada: George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden, Colin Firth, Beneditct Cumberbatch

14 lutego (piątek) – 14:00, 16:30
16 lutego (niedziela) – 14:00, 16:15, 18:30
18 lutego (wtorek) – 14:00, 16:30, 19:00
19 lutego (środa) – 16:45
20 lutego (czwartek) – 14:30, 16:45, 19:00?

Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł
Tanie Kino Świt we wtorek o 19:00 – 10 zł

Kup bilet on-line

Dziewczyński DKF: "Błąd systemu"

20.02.2020, godz. 18:00

Gdy słyszymy „DKF dla kobiet” lub „kino kobiece”, pierwszym naszym skojarzeniem jest seans komedii romantycznej z zapłakanymi dziewczętami. Koniec z tym krzywdzącym mitem! Dziewczyński Dyskusyjny Klub Filmowy to spotkania kobiet – od nastolatek po seniorki, które chcą obejrzeć dobry film, a po nim uczestniczyć w interesującej dyskusji.

BŁĄD SYSTEMU
reżyseria: Nora Fingscheidt
produkcja: Niemcy

Benni ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są „łamaczami systemu”. Za agresją, krzykiem, gwałtownością, które charakteryzują zachowanie dziewczynki kryje się jeden cel. Jest nim desperacka chęć powrotu do domu i życie u boku ukochanej matki. Kobieta ma jednak spore wątpliwości, obawiając się, że krnąbrna córka nie pozwoli jej ułożyć sobie na nowo życia. Kiedy kolejne sposoby nie pomagają poskromić wybuchowego charakteru Benni, niespodziewanie pojawia się światełko w tunelu w osobie nowego opiekuna Michy. Czy uda mu się odnieść sukces tam, gdzie wszyscy inni postawili na dziewczynce krzyżyk?

20 lutego / Kino Świt / godz. 18:00 / wstęp wolny

Patronat medialny: Szajn, G’rls ROOM
Partnerki: Dziewuszki Dziewuszkom, Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Targówek w spódnicy

"Matthias i Maxime" reż. Xavier Dolan

21-26.02.2020

Maxime (Xavier Dolan zagrał we własnym filmie po raz pierwszy od 6 lat) właśnie wybiera się na dwa lata do Australii. Chce pozostawić za sobą nie tyle Kanadę, co pracę w barze, uczuciowe niespełnienie i nieustanne kłótnie z matką, którą musi się zajmować. Kilka ostatnich tygodni przed wyjazdem spędza z paczką starych przyjaciół: piją piwo, palą papierosy, grają w kalambury, obrażają się i godzą. Dla nieśmiałego Maxime’a, po którego twarzy, niczym łza, spływa czerwone znamię, kumple stanowią namiastkę kochającej i akceptującej rodziny. Jednym z najbliższych przyjaciół chłopaka jest Matthias (Gabriel D’Almeida Freitas), początkujący prawnik zmierzający wprost do kariery i ślubu. Sprecyzowane plany obu chłopaków pokrzyżuje jednak pewna impreza, podczas której zagrają w studenckim filmie, w scenie pocałunku. Spotkają się w niej, ubrane w almodovarowskie błękit i czerwień, tłumione latami uczucia i nieoczekiwanie odkryte pożądanie. Czy bohaterowie odważą się z nimi skonfrontować?

reżyseria: Xavier Dolan
scenariusz: Xavier Dolan
obsada: Gabriel D’Almeida Freitas, Xavier Dolan, Pier-Luc Funk, Samuel Gauthier, Antoine Pilon, Adib Alkhalidey, Anne Dorval

21 lutego (piątek) – 14:30, 16:45, 19:00
22 lutego (sobota) – 14:30, 16:45, 19:00
23 lutego (niedziela) – 14:30, 16:45, 19:00
24 lutego (poniedziałek) – 13:45
25 lutego (wtorek) – 16:30, 19:00
26 lutego (środa) – 13:45, 16:15, 18:45

Bilety:
Normalny: 16 zł
Ulgowy: 14 zł
Kino Złotego Wieku w poniedziałki i środy o 13:45 – 10 zł
Tanie Kino Świt we wtorki o 19:00 – 10 zł

Kup bilet on-line
Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego