Cykle filmowe

SPOTKANIE PRZY FILMIE

Wszystkich miłośników dobrego kina i długich filmowych rozmów, zapraszamy na nowy cykl w Kinie Świt! SPOTKANIE PRZY FILMIE, czyli seanse z naszego aktualnego repertuaru połączone z prelekcją Artura Zaborskiego – filmoznawcy, dziennikarza kulturalnego publikującego w polskich i zagranicznych mediach, laureata nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dla najlepszego krytyka filmowego. Wydarzenia będą się odbywać raz w miesiącu, we wtorki o godzinie 19:00.

Terminy:
16.04.2024 godz. 19:00 – prelekcja przed filmem „Czerwone maki”. Bilety: biletyna.pl
14.05.2024 godz. 19:00 – prelekcja przed filmem “The Old Oak”.  Bilety biletyna.pl
04.06.2024 godz. 19:00 – tytuł filmu wkrótce
Bilety: 10 zł

KINO ZŁOTEGO WIEKU

Kino Złotego Wieku, czyli seanse dla seniorów (chociaż nie tylko). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów, dopasowaliśmy seanse filmowe do wykładów Bródnowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Projekcje odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 13.45. Zazwyczaj są to filmy z regularnego repertuaru, ale często „robimy ukłon” w stronę naszych Seniorów i prezentujemy im filmy na specjalne życzenie.
Bilety: 10 zł

TANIE KINO ŚWIT

Jest to ideowy spadkobierca Studenckich Czwartków Filmowych, ale zmianie uległo kilka rzeczy. Przede wszystkim – dzień projekcji. W tym sezonie za niewielkie pieniądze będzie można obejrzeć film w naszym kinie we wtorki w okolicach godziny 19:00. Druga sprawa – do obejrzenia będą filmy z aktualnego repertuaru, co pozwoli osobom oszczędnym obcować z nowymi filmami bez niepotrzebnego przepłacania gdzieś indziej. 

Bilety: 10 zł

RODZINNE PORANKI FILMOWE

Rodzinne Poranki Filmowe to seanse kina rodzinnego, które odbywają się raz w miesiącu w weekend. Wyświetlamy zarówno najpopularniejsze animacje, jak i te mniej znane, a równie wartościowe.

Bilety: 16 zł – normalny, 14 zł – ulgowy

Dostępność strony

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego