Termin zajęć: poniedziałek, godz.19.00 – 23.00*
Koszt: 200 zł/miesiąc
Sala: 14
Prowadzący: Agnieszka Sztuk – aktorka teatralna i filmowa, w 1997 roku ukończyła wrocławską PWST. Grała w Teatrze im. Mickiewicza w Częstochowie (1997-99), współpracując z taki reżyserami, jak Ignacy Gogolewski, Marek Perepeczko, Adam Hanuszkiewicz czy Wojciech Pokora, w serialach takich jak: „Miasto 44”, „O mnie się nie martw”, „Magiczne drzewo”. Od 1999 do 2010 r. w stałym zespole Teatru Polskiego.
Grupa zapalonych aktorów-amatorów pracująca razem od 2011 r., a od 2012 pod opieką p. Ewy Makomaskiej, aktorki Teatru Polskiego w Warszawie. Do tej pory zrealizowali trzy spektakle: „Że Też Kochanków Nie Znuży Gadanie” oraz „Oni Bez Masek Nie Grywają Nigdy” i „Bal w operze”. Wszystkie spektakle wystawione były na deskach sceny Domu Kultury „Świt”. Zadaniem grupy jest praca warsztatowa i wykorzystanie jej do prezentacji w różnych formach scenicznych.
Teatr „Precedens 11” ze sztuką „Bal w Operze” wziął udział w XVI Festiwalu Teatrów Niezawodowych „Garderoba Białołęki” 2014 i zdobył wyróżnienie za koncepcję inscenizacyjną spektaklu „Bal w operze” Teatru „Precedens 11” dla Ewy Makomaskiej.


*/termin i koszt zajęć mogą ulec zmianie/

 

 

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego