Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”

We współpracy z Tarnobrzeskim Domem Kultury oraz Studio Pro-Media Dom Kultury ŚWIT od 2017 roku realizuje eliminacje wstępne ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.

W 2019  roku ponownie zapraszamy wokalistów do udziału w eliminacjach wstępnych na scenie DK ŚWIT w dniu 10 maja.

Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego wokalistów (do 19 roku życia) oraz ich instruktorów. Nagrodą główną konkursu, jest 7-dniowa wycieczka do Eurodisneylandu dla laureata Grand Prix oraz jego instruktora.

Zgłoszenie do Konkursu
wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. Formularz jest dostępny także na stronie: www.wygrajsukces.com.pl Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie z 24 edycji, umieszczony we wkładce 24 płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty. Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzymuje mailowe potwierdzenie przyjęcia formularza i login. Uczestnik musi zachować login, gdyż będzie on niezbędny do sprawdzenia terminu i miejsca kwalifikacji wstępnych i regionalnych. Zgłoszenia na formularzu należy dokonać do  22 marca 2019 r. Prosimy o przestrzeganie terminu zgłoszenia. Po 22 marca 2019 r. uzupełnianie formularza, pomimo posiadanego numeru identyfikacyjnego, będzie niemożliwe.

Regulamin 24. Konkursu Wygraj Sukces oraz szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia znajdą Państwo na stronie Konkursu

http://wygrajsukces.com.pl/regulamin/

Konkurs „Wygraj Sukces” to jeden z największych konkursów wokalnych w Polsce. W 2017 r. w eliminacjach wzięło udział ponad 2300 wokalistów. Eliminacje wstępne i regionalne odbyły się w ponad 50 miejscowościach,
w całym kraju, które wyłoniły do finału ok. 100 solistów.

W gronie laureatów eliminacji wstępnych „Wygraj Sukces” organizowanych w DK ŚWIT była także Nela Komosa, reprezentantka naszej sekcji wokalnej. Ważnym osiągnięciem tej imprezy jest popularność piosenek zawartych na płytach wydawanych w ramach „Wygraj Sukces”. Kilkanaście kompozycji znalazło się w podręcznikach szkolnych, a setki uroczystości, konkursów, koncertów w Polsce i za granicą, okraszonych jest konkursowymi piosenkami.

Informacji o eliminacjach wstępnych w DK ŚWIT udzielają koordynatorki – Agata Kubrak, akubrak@dkswit.com.pl, tel. 22 811 01 05, wew. 103, 112. Alicja Poziemska, apoziemska@dkswit.com.pl, tel. 22 811 01 05, wew. 107.

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego