Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”

23. Konkurs Piosenki Wygraj Sukces.

We współpracy z Tarnobrzeskim Domem Kultury oraz Studio Pro-Media Dom Kultury ŚWIT od 2017 roku realizuje eliminacje wstępne ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.

W 2018  roku ponownie zapraszamy wokalistów do udziału w eliminacjach wstępnych na scenie DK ŚWIT w dniu 20 kwietnia.

Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego wokalistów (do 19 roku życia) oraz ich instruktorów. Nagrodą główną konkursu, jest 7-dniowa wycieczka do Eurodisneylandu dla laureata Grand Prix oraz jego instruktora.

Zgłoszenie do Konkursu
wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza. Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie z 23 edycji, umieszczony we wkładce 23 płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty. Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzymuje mailowe potwierdzenie przyjęcia formularza i login. Uczestnik musi zachować login, gdyż będzie on niezbędny do sprawdzenia terminu i miejsca kwalifikacji wstępnych i regionalnych.

Zgłoszenia na formularzu należy dokonać do 15 marca 2018 r. Prosimy o przestrzeganie terminu zgłoszenia.
Po 15 marca 2018 r. uzupełnianie formularza, pomimo posiadanego numeru identyfikacyjnego, będzie niemożliwe.

Regulamin 23. Konkursu Wygraj Sukces oraz szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia znajdą Państwo
na stronie Konkursu

http://wygrajsukces.com.pl/regulamin/

Konkurs „Wygraj Sukces” to jeden z największych konkursów wokalnych w Polsce. W 2017 r. w eliminacjach wzięło udział ponad 2300 wokalistów. Eliminacje wstępne i regionalne odbyły się w ponad 50 miejscowościach,
w całym kraju, które wyłoniły do finału ok. 100 solistów.

W gronie laureatów eliminacji wstępnych „Wygraj Sukces” organizowanych w DK ŚWIT była także Nela Komosa, reprezentantka naszej sekcji wokalnej. Ważnym osiągnięciem tej imprezy jest popularność piosenek zawartych na płytach wydawanych w ramach „Wygraj Sukces”. Kilkanaście kompozycji znalazło się w podręcznikach szkolnych, a setki uroczystości, konkursów, koncertów w Polsce i za granicą, okraszonych jest konkursowymi piosenkami.

Informacji o eliminacjach wstępnych w DK ŚWIT udziela koordynator – Agata Kubrak, akubrak@dkswit.com.pl, tel. 22 811 01 05, wew. 103, 112.