KALENDARIUM

STYCZEŃ 2024

03.01.2024 | 18:00 | środa | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

07.01.2024 | 13:00 | niedziela |  DK ŚWIT | Poranek teatralny | Teatr Bajaderka | Ślady na śniegu

08.01.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Krzysztofa Dworczyka | Poznajemy Świat | UNESCO w Islandii

09.01.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

09.01.2024 | 17:00 – 19:00  | wtorek | ARTENEUM |  „Ukraińska świetlica”

10.01.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Jacka Delerta | Historia | Stefan Batory – Nie tylko pod Pskowem

10.01.2024 | 18:00-19:30 | środy | ARTHOUSE | Wymiennik zabawek. Poświąteczny, sąsiedzki wymiennik zabawek, gier i książek dla dzieci

10.01.2024 | 19:00 | środa | DK ŚWIT | Scena muzyczna | Koncert Elżbiety Nagel | Moje małe, stare radio

11.01.2024 | 12:30 | czwartki | ARTHOUSE |Gimnastyka dla seniorów 

11.01.2024 | 17:00-20:00 | czwartki | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych czyli planszówki na Kołowej!

11.01.2024 | 17:30 | czwartek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | Bródnowskie hafciarki

11.01.2024 |18:00-20:00 | czwartek | ARTENEUM | kolażANKI słów – spotkania kolażowe

12.01.2024 | 12:00 – 13:30 | piątek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Przemysława Głowackiego | Historia sztuki | Clara Peeters i barokowa martwa natura

12.01.2024 | 18:30 | piątek | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

13.01.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Tomasza Skorego | Jak wygląda praca dziennikarza?

13.01.2024 | 13:00 | sobota | ARTHOUSE | WIELKA PŁYTA w małym palcu | Warsztaty projektowania przestrzeni miejskiej dla dorosłych

13.01.2024 | 17:00| sobota | ARTHOUSE | Krąg kobiet BLISKOŚĆ

16.01.2024 | 17:00 – 19:00  | wtorek | ARTENEUM |  „Ukraińska świetlica”

16.01.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

17.01.2024 | 18:00-19:30 | środy | ARTHOUSE | Wymiennik zabawek. Poświąteczny, sąsiedzki wymiennik zabawek, gier i książek dla dzieci

18.01.2024 | 12:30 | czwartki | ARTHOUSE |Gimnastyka dla seniorów 

18.01.2024 | 16:30-18:30 | czwartek | MAL ŚWITlica | Wymiennik | Rośliny i biżuteria

18.01.2024 | 18:00-20:00| czwartek  | ARTENEUM |   „Płonąca kobieta – czytelnia feministyczna” – spotkania

19.01.2024 | 18:00 | piątek | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

20.01.2024 | 11:00 | sobota | DOM OTWARTY | Pokaz Iluzjonisty 

20.01.2024 | 12:00 | sobota | DOM OTWARTY | Warsztaty Iluzjonistyczne

20.01.2024 | sobota | 11:00 | ARTHOUSE | Mydełkowy warsztat dla dzieci.

22.01.2024 | 16:00 | poniedziałek | MAL ŚWITlica | Robimy poduszeczki! | warsztaty dla dzieci

23.01.2024 | 17:00 – 19:00  | wtorek | ARTENEUM |  „Ukraińska świetlica”

23.01.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

25.01.2024 | 12:30 | czwartki | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

25.01.2023 | 17:00-20:00 | czwartki | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych czyli planszówki na Kołowej!

25.01.2024 | 17:30 | czwartek | MAL ŚWITlica |  Współpracownia | Bródnowskie hafciarki

27.01.2024 | 11:00 | sobota | DOM OTWARTY | WARSZTAT ODWOŁANY| Mapa marzeń

28.01.2024 | 16:00 | niedziela | DK ŚWIT | 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy | #97 Sztab Warszawa Targówek  

30.01.2024 | 17:00 – 19:00  | wtorek | ARTENEUM |  „Ukraińska świetlica”

30.01.2024 | 18:00 | wtorek | DK ŚWIT |  Yukaty – dobrostan | Wernisaż Doroty Koch

30.01.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

31.01.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Piotra Karpińskiego | Świat| Liban – raj z problemami

31.01.2024 | 19:00 | środa | DK ŚWIT | | Scena kabaretowa | Stand-up Karola Modzelewskiego

LUTY 2024

02.02.2024 | 17:00 | piątek | DOM OTWARTY | Zajęcia taneczne | “Dzikie tańce”

02.02.2024 | 18:30 | piątek | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

04.02.2024 | 16:00 | niedziela | DK ŚWIT | Scena muzyczna | Chór Volare | Koncert Noworoczny

05.02.2024 | 10:00 | poniedziałek | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

05.02.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Krzysztofa Dworczyka | Poznajemy Świat | UNESCO w Albanii Macedonii Północnej

06.02.2024 | 17:00 – 19:00  | wtorek | ARTENEUM |  „Ukraińska świetlica”

06.02.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

07.02.2024 | 10:00 | środa | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

08.02.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Moniki Bocian | Prawo | Darowizna czy dożywocie 

07.02.2024 | 17:00-20:00 | środa | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych czyli planszówki na Kołowej!

08.02.2024 | 17:30 | czwartek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | Bródnowskie hafciarki

08.02.2024 | 18:00-20:00 | czwartek | ARTENEUM | kolażANKI słów – spotkania kolażowe

09.02.2024 | 12:00 – 13:30 | piątek| DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Przemysława Głowackiego | Historia sztuki | Rosalba Carriera i pastel w XVIII wieku

09.02.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

10.02.2024 | 11:00 | sobota | DOM OTWARTY | Bal karnawałowy w klimacie Psiego Patrolu 

10.02.2024 | 12:00 | sobota | DK ŚWIT | Bal karnawałowy dla dzieci

10.02.2024 | 17:00| sobota | ARTHOUSE | Krąg kobiet BLISKOŚĆ

11.02.2024 | 13:00 | niedziela | DK ŚWIT | Poranek teatralny | Tańcobajki „Smoki, damy i rycerze”

11.02.2024 | 17:00 | niedziela | ARTENEUM | „Wernisaż wystawy malarstwa Tomasza Cieślińskiego

11.02.2024 | 18:00 | niedziela | DK ŚWIT | Scena kabaretowa | Stand up Antoniego Syrka-Dąbrowskiego „Jaka piękna katastrofa”

12.02.2024 | 10:00 | poniedziałek | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

12.02.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Konrada Malca | Rośliny, Roślinożercy, drapieżcy | Łazienki Królewskie

13.02.2024 | 10:00 | wtorek | DK ŚWIT | Scena teatralna dzieci | Projekt Muzyka Słuchowisko „O Krabie Heniu i Dobra Czynieniu”

13.02.2024 | 17:00 – 19:00  | wtorek | ARTENEUM |  „Ukraińska świetlica”

13.02.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

14.02.2024 | 10:00 | środa | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

14.02.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Igora Pogorzelskiego | Muzyka i Film | Aleksander Fredro znany i nieznany

14.02.2024 | 16:00 | środa| DOM OTWARTY | Wspólny stół – spotkanie walentynkowe

14.02.2024 | 19:00 | środa | DK ŚWIT | Kabaret K2 | Jedziemy po Was

15.02.2024 | 11:00-12:30, 17:30-19:00 | czwartek | ARTENEUM | kawowAnie z Fundacją Kultura bez Barier

15.02.2024 | 16:30-18:30 | czwartek | MAL ŚWITlica | Wymiennik | Rośliny i biżuteria

16.02.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

16.02.2024 | 19:00 | piątek | DK ŚWIT | Scena muzyczna | Koncert Sławy Przybylskiej

17.02.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Krzysztofa Dworczyka „Nemo i jego przyjaciele – wizyta na rafie koralowej”

17.02.2024 | 11:00 | sobota| ARTHOUSE | Kaligrafia z pazurem – warsztaty pięknego pisania

17.02.2024 | 11:00 -14:00| sobota | DOM OTWARTY | Mapa marzeń

17.02.2024 | 13:00 – 21:00 | sobota | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych – 1. urodziny!

18.02.2024 | 16:00 | niedziela | DK ŚWIT | Warsaw Cello Quartet | Koncert 

19.02.2024 | 10:00 | poniedziałek | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

19.02.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium dr hab. Katarzyny Szymańskiej – Stułki | Muzyka | Walc, opera, operetka – karnawałowy Paryż i Wiedeń początku XIX wieku

20.02.2024 | 17:00 – 19:00  | wtorek | ARTENEUM |  „Ukraińska świetlica”

20.02.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

21.02.2024 | 10:00 | środa | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

21.02.2024 | 11:00 – 13:00  | środa | ARTENEUM | „Mam gotowość” – grupa wsparcia dla mężczyzn doświadczonych kryzysem bezdomności

21.02.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Elżbiety Zatorowskiej | Historia Warszawy | Zgromadzenia zakonne i ich kościoły w Warszawie

21.02.2024 | 17:00-20:00 | środa | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych czyli planszówki na Kołowej!

22.02.2024 | 17:30 | czwartek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | Bródnowskie hafciarki

23.02.2024 | 12:00 | piątek | ARTHOUSE | “Chodźmy razem do…” Muzeum Historii Polski

23.02.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

24.02.2024 | 11:00 | sobota| DOM OTWARTY | Spektakl teatralny | „Twoje czy moje” | SPEKTAKL ODWOŁANY

24.02.2024 | 11:00 – 14:00 | sobota | MAL ŚWITlica | Kawiarenka naprawcza

24.02.2024 | 16:00 | sobota | DK ŚWIT | Scena teatralna | Teatr Rezonans Myśli „Głosy Ruin”

25.02.2024 | niedziela | DK ŚWIT | Poranek teatralny | Spektakl baletowy dla dzieci „Kopciuszek”

26.02.2024 | 10:00 | poniedziałek | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

26.02.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium dr hab. Dariusza Włodarka | Profilaktyka zdrowia | Profilaktyka zaburzeń psychicznych

26.02.2024 | 17:30 | poniedziałek | MAL ŚWITlica | Pleciemy makramę | warsztaty

27.02.2024 | 17:00 – 19:00  | wtorek | ARTENEUM |  „Ukraińska świetlica”

27.02.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

28.02.2024 | 10:00 | środa | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

28.02.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Katarzyny Węglickiej | Kresy | Zwykła niezwykła Litwa

28.02.2024 | 17:30 | środa | MAL ŚWITlica | Kamienie i koraliki | warsztaty biżuteryjne

28.02.2024 | 19:00 | środa | DK ŚWIT | Tomasz Karolak “50 i CO?” | Stand up

29.02.2024 | 11:00 | czwartek | DK ŚWIT | Scena teatralna | „Oskar i Róża”

29.02.2024 | 17:00 | czwartek | MAL ŚWITlica | Nowy sezon ogrodniczy w Dzikim Ogrodzie

29.02.2024 | 18:00 – 20:00  | czwartek | ARTENEUM | „Płonąca kobieta – czytelnia feministyczna” – spotkania

MARZEC 2024

01.03.2024 | 18:30 – 21:40 | piątek | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

01.03.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

02.03.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Urszuli Piechoty „Jak przeczytać DNA”

02.03.2024 | 11:00 | 13:00 | sobota | ARTENEUM | “Czy wiesz, że…” – warsztaty rodzinne

02.03.2024 | 15:00 | sobota | DK ŚWIT | Zespół CZEREŚNIE | Koncert rodzinny

04.03.2024 | 10:00 | poniedziałek | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

04.03.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Krzysztofa Dworczyka | Poznajemy Świat | UNESCO w Bośni i Hercegowinie

05.03.2024 | wtorek | DK ŚWIT | NutkoSfera – CeZik dzieciom | Koncert 

05.03.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

06.03.2024 | 10:00 | środa | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

06.03.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Emilii Szutenbach| Sławni ludzie | Polskie kobiety biznesu w historii

06.03.2024 | środa | DK ŚWIT | NutkoSfera – CeZik dzieciom | Koncert |

07.03.2024 | czwartek| DK ŚWIT | NutkoSfera – CeZik dzieciom | Koncert 

07.03.2024 | 17:00-20:00 | czwartek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych czyli planszówki na Kołowej!

08.03.2024| piątek | 13:00 | DK ŚWIT |Entuzjastki Siłaczki Bojowniczki | Kobiety Mazowsza 1863-1918 | wernisaż o projekcja filmu dokumentalnego| Prelekcja dr Beata Michalec

08.03.2024 | piątek | DK ŚWIT | NutkoSfera – CeZik dzieciom | Koncert 

08.03.2024 | 18:00 | piątek | ARTHOUSE | “Od siebie dla mnie” Kobiecy warsztat mydełkowy 

08.03.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

09.03.2024 | sobota | DK ŚWIT | NutkoSfera – CeZik dzieciom | Koncert 

10.03.2024 | niedziela | DK ŚWIT | NutkoSfera – CeZik dzieciom | Koncert 

11.03.2024 | 10:00 | poniedziałek | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

11.03.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Konrada Malca | Rośliny, Roślinożercy, drapieżcy | Rezerwat Jeziorko Czerniakowskie

12.03.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

13.03.2024 | 10:00 | środa | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

13.03.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Urszuli Piechoty| Zdrowie | Kod życia, czyli kilka słów o dna, genach i genetyce praktycznej

15.03.2024 | 12:00 – 13:30 | piątek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Przemysława Głowackiego | Historia sztuki | Berthe Morisot i tradycja w impresjonizmie

15.03.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

15.03.2024 | 18:30 – 21:40 | piątek | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

16.03.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Andrzeja Chmielniaka „Skąd robot wie gdzie jest”

16.03.2024 | 17:00| sobota | ARTHOUSE | Krąg kobiet BLISKOŚĆ

16.03.2024 | 18:00 | sobota| DK ŚWIT | Literatura w Świcie | Marta Abramowicz

17.03.2024 | 17:00 | niedziela | DK ŚWIT | Mumio 25 lat w 25 kawałkach | Spektakl

18.03.2024 | 10:00 | poniedziałek| ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

18.03.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium dr hab. Katarzyny Szymańskiej – Stułki | Muzyka | Na tropach wiosny – w klasycznej i romantycznej nucie

18.03.2024 | 17:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Grupa teatralna Trzeci Dzwonek i Chór DO RE MI RE “Miłość Ci wszystko wybaczy” | Spektakl

19.03.2024 | 8:30 | wtorek | DK ŚWIT | XXIX Mazowiecki Przegląd Teatrów Dzieci i Młodzieży im. Piotra Grabowskiego – MASKA 2024

20.03.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

20.03.2024 | 10:00 | środa | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

21.03.2024 | 12:00 | czwartek | ARTHOUSE | “Chodźmy razem do…” Muzeum Farmacji

21.03.2024 | 8:30 | czwartek| DK ŚWIT | XXIX Mazowiecki Przegląd Teatrów Dzieci i Młodzieży im. Piotra Grabowskiego – MASKA 2024

21.03.2024 | 17:00-20:00 | czwartek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych czyli planszówki na Kołowej!

22.03.2024 | 8:30 | piątek | DK ŚWIT | XXIX Mazowiecki Przegląd Teatrów Dzieci i Młodzieży im. Piotra Grabowskiego – MASKA 2024

22.03.2024 | 20:00 | piątek | DK ŚWIT | Teatr Improwizowany Dwie Sztuki „Dwie Sztuki flirtują z wiosną, ale boją się zagadać”

22.03.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

24.03.2024 | 13:00 | niedziela | DK ŚWIT | Poranek teatralny | Szu Szu Szu

25.03.2024 | 10:00 | poniedziałek | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

25.03.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium dr hab. Dariusza Włodarka| Profilaktyka zdrowia | Zdrowie w późnej dorosłości

26.03.2024 | 18:00 | wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

26.03.2024 | 13:00 | wtorek | DK ŚWIT | Międzypokoleniowy koncert “Wiosna” 

27.03.2024 | 10:00 | środa | ARTHOUSE | Gimnastyka dla seniorów 

28.03.2024 | 16:00 | czwartek | ARTHOUSE | “Chodźmy razem do…” Muzeum Farmacji

29.03.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

30.03.2024 | 12:00 – 13:00 | środa | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Wykład Andrzeja Pasławskiego| Podróże | Londyn – nieznanym szlakiem

KWIECIEŃ 2024

08.04.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Krzysztofa Dworczyka | Poznajemy Świat | UNESCO w Luksemburgu i Monako

05.04.2024 | 12:00 – 13:30 | piątek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Przemysława Głowackiego | Historia sztuki | Katarzyna Kobro i awangarda

05.04.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

12.04.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

13.04.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Agnieszki Kowalskiej | Prace polsko-egipskiej ekspedycji archeologicznej w Sakkarze. Mumie, grobowce i archeolodzy

15.04.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Konrada Malca | Rośliny, Roślinożercy, drapieżcy | Rezerwat Morysin

19.04.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

20.04.2024 | 19:00 | sobota | DK ŚWIT | Operetka | Księżniczka Czardasza | Teatr Muzyczny Castello

22.04.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium dr hab. Katarzyny Szymańskiej – Stułki | Muzyka | Muzyczne listy o miłości – od Chopina do Belle époque

24.04.2024 | 19:00 | środa 19:00 DK ŚWIT | Grupa MoCarta |ALE KINO czyli muzyka filmowa według Grupy Mocarta

26.04.2024 | 12:00 – 13:30 | piątek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Przemysława Głowackiego | Historia sztuki | Hannah Ryggen i sztuka tkaniny

26.04.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

27.04.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Krzysztofa Dworczyka | W królestwie słoni, tygrysów i festiwali – Tajlandia

27.04.2024 | 18:00 | sobota | DK ŚWIT | Stand-up | Łukasz Kowalski 

29.04.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium dr hab. Dariusza Włodarka| Profilaktyka zdrowia | Prewencja chorób kostno – stawowych

MAJ 2024

03.05.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

06.05.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Krzysztofa Dworczyka | Poznajemy Świat | UNESCO w Słowenii

10.05.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

11.05.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Konrada Malca | Las i jego mieszkańcy

13.05.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Konrada Malca | Rośliny, Roślinożercy, drapieżcy | Rezerwat Wyspy Zawadowskie

17.05.2024 | 12:00 – 13:30 | piątek| DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Przemysława Głowackiego | Historia sztuki | Marlene Dumas i współczesne malarstwo

17.05.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

20.05.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium dr hab. Katarzyny Szymańskiej – Stułki | Muzyka | Na małym i wielkim ekranie – o muzyce filmowej słów kilka

24.05.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

25.05.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład | Park Rzeźby i jego historia

27.05.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium dr hab. Dariusza Włodarka| Profilaktyka zdrowia | Aktywność fizyczna – wpływ na organizm i współczesne zalecania

31.05.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

CZERWIEC 2024

03.06.2024 | 11:00 – 12:00 | poniedziałek | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku | Seminarium Krzysztofa Dworczyka | Poznajemy Świat | UNESCO w Polsce

07.06.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

08.06.2024 | 11:00 | sobota | DK ŚWIT | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Iwony Oleksiak | Co słychać w ulu?

14.06.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

21.06.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

28.06.2024 | 13:00 – 14:00 | piątek | DOM OTWARTY | Poznajmy się – Spotkanie dorosłych Osób z niepełnosprawnościami

LISTOPAD 2024

15.11.2024 | 18:30 | piątek | DK ŚWIT | Scena teatralna | Wieczór Panieński Plus 

Działo się …. ARCHIWUM rok 2023

STYCZEŃ 2023

8 niedziela | Spektakl GŁOSY RUIN | Prapremiera | Teatr Rezonans Myśli |

9 poniedziałek |  ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

10 wtorek| ARTENEUM | MARIPOSA CIRCLE SINGING | Zajęcia śpiewu w kręgu |

12 czwartek | ARTENEUM | Dzień jak co dzień… po japońsku | Spotkanie |

14 sobota | ARTENEUM | Warsztaty mydlarskie dla dzieci |

14 sobota | Spoko Loko | Koncert dla dzieci |

15 niedziela | FREDA i ZUZA | Spektakl teatralny|

16 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

17 wtorek | MAL ŚWITlica | Wymiennik roślin i nasion |

18 środa | MAL ŚWITlica | Wegańskie słodycze bez pieczenia i białego cukru | Warsztaty |

19 czwartek | Rękodzielnia | Warsztaty szydełkowania | spotkanie odwołane

19 czwartek | ARTENEUM | Herbata po japońsku. O herbacianych zwyczajach, smakach i ceremoniach | prelekcja z degustacją |

21 sobota | List do czarnego anioła | Piosenki Ewy Demarczyk śpiewa Patrycja Ziniewicz |

22 niedziela | Pimpuś Sadełko | Musical Lalkowy |

23 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

24 wtorek | Pimpuś Sadełko | Musical lalkowy | Spektakl dla grup zorganizowanych |

24 wtorek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | linoryt | 

27 piątek | ARTENEUM | Wieczór poezji i sztuki | Spotkanie autorskie z Aleksandrą Dańczyszyn |

28-29 sobota/niedziela |  31. Finał WOŚP | #97 Sztab WOŚP Warszawa |

29 niedziela | GRAMY RAZEM dla WOŚP – DK ŚWIT i Przyjaciele vol.3 |

30 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

31 wtorek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | linoryt | 

FERIE w DK ŚWIT

 LUTY 2023

KINO ŚWIT | Repertuar | Czytaj więcej…

1 środa | ARTENEUM | KOLORY TAŃCZĄ W LIŚCIACH |Spotkanie z poezją |

3 piątek | Klub Gier Planszowych |

4 sobota | ARTENEUM | Zdrowi i sprawni FIT | Warsztaty dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami |

4 sobota | Mama na obrotach | Stand Up |

5 niedziela | Bal Karnawałowy dla dzieci |

6 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

7 wtorek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | linoryt |

7 wtorek | MARIPOSA CIRCLE SINGING | Zajęcia śpiewu w kręgu |

7 wtorek | Wystawa prac uczestników zajęć | Rysunek i malarstwo z Lucyną Makowską

9 czwartek | ARTENEUM | Oddech | Wystawa akwareli |

11 sobota | ARTENEUM | Jak się zatrzymać i być ze sobą | Warsztat relaksacyjny dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami |

11 sobota | SKUBAS w duecie | Koncert |

11 sobota | ARTHOUSE | KOŁOWA SPACERUJE | Od Kaplicy Loretańskiej po Muzeum Pragi |

12 niedziela | FAMILIJNE SHOW ILUZJI!|

12 niedziela | MAL ŚWITlica | Wyjście z miasta: Czarci Dół | Spacer |

13 poniedziałek | FERIE w DK ŚWIT |

13 poniedziałek | DOM OTWARTY | FERIE W DOMU OTWARTYM | Czytaj więcej…

13 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

14 wtorek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | linoryt | 

17 -23 piatek – czwartek | KINO ŚWIT | Repertuar |

17 piątek | Klub Gier Planszowych|

17 piątek | ARTENEUM | ODDECH | Finisaż wystawy akwareli|

18 sobota SARAKINA | Koncert | Pokaz tańców | Miejski Rok Obrzędowy |

20 poniedziałek | Nabór do Konkursu Muzycznego DEBIUTY 2023 | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

21 wtorek | ARTENEUM | Taniec dla dzieci | Warsztaty

21 wtorek | ARTENEUM | Taniec dla kobiet Zumba | Warsztaty

21 wtorek | MAL ŚWITlica | Warsztaty mydlarskie |

22 środa | MAL ŚWITlica | Zimna porcelana | Warsztaty tworzenia biżuterii |

23 czwartek | Rękodzielnia | Warsztaty szydełkowania |

25,26,27,28 poniedziałek |  NutkoSfera – CeZik dzieciom | Koncert | 

27 poniedziałek | Nabór do  XXVIII Mazowieckiego Przeglądu Teatrów Dzieci i Młodzieży im. Piotra Grabowskiego – MASKA 2023 | 

27 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

28 wtorek | MAL ŚWITlica | Co dalej z Dzikim Ogrodem? | Spotkanie koncepcyjne |

MARZEC 2023

KINO ŚWIT | Repertuar |

1 środa | NutkoSfera – CeZik dzieciom | Koncert | 

3 piątek | Cztery Pory Miłowania | Koncert | 

4 sobota | MAL ŚWITlica | Wiosenna wymiana nasion |

5 niedziela | Koncert odwołany | Marta BAUM | Królowa Balu | 

6 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

7 wtorek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | Linoryt |

7 wtorek | MARIPOSA CIRCLE SINGING | Zajęcia śpiewu w kręgu |

7 wtorek | DOM OTWARTY | Street dance dla dzieci |

7 wtorek | DOM OTWARTY | Zumba dla kobiet | 

9 czwartek | ARTENEUM | Nihongo-no kurasu | Wprowadzenie do japońskiego języka i pisma | warsztaty |

9 czwartek | DOM OTWARTY | Pilates |

10 piątek | Klub Gier Planszowych |

11 sobota | Michał Burzyński Trio | Koncert |

12 niedziela | MAL ŚWITLica | Wyjście z miasta:  Łysa Góra. Leśny spacer relaksacyjny | Spacer |

12 niedziela | W 7 dni dookoła bajek | Spektakl teatralny dla dzieci |

12 niedziela | Spektakl GŁOSY RUIN | PREMIERA | Teatr Rezonans Myśli |

13 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

14 wtorek | DOM OTWARTY | Street dance dla dzieci |

14 wtorek | DOM OTWARTY | Zumba dla kobiet | 

16 czwartek | Wiosna, ach to ty! | Międzypokoleniowy Koncert |

16 czwartek | ARTENEUM | POZIOMY. FALE. KWANTY | Wystawa malarstwa Konrada Jędrosza |

16 czwartek | DOM OTWARTY | Pilates |

18 sobota | MAL ŚWITlica | Tajemnice wykroju i szycie | Warsztaty |

19 niedziela | Koncert dla dzieci | ŚWIĘTOŃ/WIŚNIEWSKI/OSICKI |

19 niedziela | DOM OTWARTY | Dzień Otwarty | warsztaty, zajęcia pokazowe | 

20 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

21 wtorek | Muzyczna rękawiczka | Koncert dla dzieci |

21 wtorek | MAL ŚWITlica | Wysiew nasion | spotkanie ogrodnicze dla dzieci |

21 wtorek | DOM OTWARTY | Street dance dla dzieci |

21 wtorek | DOM OTWARTY | Zumba dla kobiet | 

23 czwartek | DOM OTWARTY | Pilates |

24 piątek | Ostatni dzień zgłoszenia do Konkursu Muzycznego DEBIUTY 2023 |

26 niedziela | ARTENEUM | Wystawa makiet i modeli kolejowych |

27 poniedziałek | Tango argentino | Koncert akordeonowy |

27 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

28 wtorek | DOM OTWARTY | Street dance dla dzieci |

28 wtorek | DOM OTWARTY | Zumba dla kobiet | 

28 wtorek | ARTENEUM | Kierunek: Wyspy Owcze | Spotkanie autorskie z Urszulą Chylaszek wokół reportażu „Kanska. Miłość na Wyspach Owczych”|

28 wtorek | MAL ŚWITlica | Wymiennik roślin i biżuterii |

28 wtorek | Zmiana terminu  | ZAKAZANE SPACERY vol.3 – przeniesiony na 11 kwietnia  |

30 czwartek | DOM OTWARTY | Pilates |

31 piątek | Klub Gier Planszowych |

KWIECIEŃ 2023

KINO ŚWIT | Repertuar | Czytaj więcej…

1 sobota | MAL ŚWITlica | Wiosenne porządki w Dzikim Ogrodzie |

2 niedziela | Warsztaty wielkanocne z elementami polskiej sztuki ludowej |

2 niedziela |Porwanie | Nowa komedia w reż. Artura Barcisia | 

3 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

4 wtorek | ARTENEUM | Oprowadzanie po wystawie POZIOMY.FALE.KWANTY |

4 wtorek | ARTENEUM | MARIPOSA CIRCLE SINGING | Zajęcia śpiewu w kręgu|

5 środa | Ostatni dzień zgłoszenia do XXVIII Mazowieckiego Przeglądu Teatrów Dzieci i Młodzieży im. Piotra Grabowskiego – MASKA 2023 | 

11 wtorek | ZAKAZANE SPACERY vol.3 |

13 czwartek | ARTENEUM | Przeczytaj mi ten obrazek! -Co robi ilustracja w książkach dla dzieci? | Debata i otwarcie wystawy ilustracji Štěpána Zavřela |

13 czwartek | | Spektakl GŁOSY RUIN | | Teatr Rezonans Myśli |

14 piątek | Wernisaż wystawy uczestników BUTW | Wszyscy jesteśmy artystami | Prowadząca: Anna Naumowa |

14 piątek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

14 piątek | Kiedy wyjdziesz za mąż? | Spektakl |

15 sobota | DOM OTWARTY | Sensoplastyka ® bez barier dla dzieci i opiekunów osób z niepełnosprawnościami |

16 niedziela | MAL ŚWITlica | Wyjście z miasta | Cykl spacerów po Mazowieckim Parku Krajobrazowym

16 niedziela |Dobre rady Lisa Witalisa | spektakl dla dzieci | 

16 niedziela | DIKANDA | Koncert |

17 poniedziałek | Sonety Krymskie -śladami Adam Mickiewicza | Koncert | Michał Konstrat z zespołem |

17 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

18 wtorek | MAL ŚWITlica | Wymiennik roślin i biżuterii |

20 czwartek | ARTENEUM | Fantastyczny czwartek czyli spotkanie autorskie z Wojciechem Kaczmarą, autorem powieści „Portal smoka” | 

21 piątek | Klub Gier Planszowych |

21 -22 piątek- sobota | XXVI Konkurs Muzyczny DEBIUTY 2023 | Przegląd

22 sobota | DOM OTWARTY | Puść emocje i podążaj za mną – warsztat otwierający Twoje wnętrze z rysunku i malarstwa | Bezpłatny warsztat dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami |

22 sobota | DOM OTWARTY | Mosty z książek – rodzinny klub czytelniczy | 

22 – 23  sobota, niedziela | ARTENEUM | Kolej na wystawę | ekspozycja makiety kolejowej i ruchomych modeli pociągów! |

23 niedziela | Klasyka dzieciom | Klasyka na jazzowo |

23 niedziela | Magda Kubicka | Stand Up | Czytaj więcej…

24 poniedziałek | ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

25 wtorek | ZAKAZANE SPACERY vol.3 | Muzeum Warszawskiej Straży Pożarnej na Pradze |

25 wtorek | Magda Kubicka | Stand Up |

25-27 wtorek -czwartek |  XXVIII Mazowiecki Przegląd Teatrów Dzieci i Młodzieży im. Piotra Grabowskiego – MASKA 2023 | Przegląd |

28 piątek | Błażej Krajewski | Mustang | Stand up |

MAJ 2023

KINO ŚWIT | Repertuar | Czytaj więcej…

8 poniedziałek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | Czytaj więcej…

9 wtorek | ZAKAZANE SPACERY vol.3 | Zacisze wzdłuż promenady Kanału Bródnwskiego |

10 środa | MAL ŚWITlica | Spotkania ogrodnicze w Dzikim Ogrodzie |

10 środa | STRATOSFERA | Koncert |

11 czwartek | Wernisaż wystawy uczestników zajęć |

12 piątek | Finał XXVIII Mazowieckiego Przegląd u Teatrów Dzieci i Młodzieży im. Piotra Grabowskiego – MASKA 2023 |

13 sobota | ARTENEUM | Noc Muzeów Finisaż wystawy ilustracji Štěpána Zavřela | 

13 – 20 | ARTENEUM | kolażANKI słów zapraszają do Otwartego Stołu i na wystawę | 

13 sobota | DOM OTWARTY | Mosty z książek – rodzinny klub czytelniczy |

13 sobota | NOC MUZEÓW | Fotografia wiecznie żywa | Spotkanie z Pawłem Dubickim |

13 sobota | NOC MUZEÓW | Opowiadacze kina | projekt teatralno- warsztatowy dla dzieci | 

14 niedziela | MAL ŚWITlica | Wyjście z miasta: Spacer przyrodniczo-poetycki wokół Jeziora Kwietniówka | Czytaj więcej…

14 niedziela | ARTHOUSE | Gry sąsiedzki | Niedzielny piknik z planszówkami i bulami |

14 niedziela | TEATR TADAAAM | Misja Nieśmiałek |

14 niedziela | Youth Novels | Koncert |

15 poniedziałek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

17 środa | ARTENEUM | Annyenghaseyo! Wprowadzenie do języka koreańskiego | Warsztat językowy |

18 czwartek | Narodowy Teatr Edukacji | Spektakle dla grup zorganizowanych |

18 czwartek | Klub Gier Planszowych |

18 czwartek | ARTENEUM | Widziane z Targówka | Wernisaż wystawy fotograficznej |

19 piątek | Finał XXVI Konkursu Muzycznego DEBIUTY 2023 |

20 sobota | DOM OTWARTY | Zdrowi i Sprawni | Fit warsztaty dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami | Czytaj więcej…

20 sobota | ARTHOUSE | Ale w KOŁO jest sportowo… | Turniej piłkarski FFK Sport CUP

20 sobota | PARK WIECHA | Piknik Wiechowisko |

22 poniedziałek | XXIV Dzień Artysty Śpiewaka |

22 poniedziałek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

23 wtorek | MAL ŚWITlica | Wymiennik roślin i biżuterii |

24 środa | MAL ŚWITlica | Spotkania ogrodnicze w Dzikim Ogrodzie |

25 czwartek | ZAKAZANE SPACERY vol.3 | Dotknięcie Mostu Kierbedzie w Pontiseum, tajemnicze tunele, Pawilon Kamień oraz Pocarski FORT | 

26 piątek | Klub Gier Planszowych |

26 piątek | Koncert Rafała Brzozowskiego | 

27 sobota| DOM OTWARTY | Taniec irlandzki | Warsztaty dla opiekunów i osób z niepełnosprawnościami | 

27 sobota | MAL ŚWITlica | Fasolowe tipi | Spotkanie ogrodnicze dla dzieci | 

27 sobota | Premiera Spektaklu | GARBUS i SPADEK | Teatr Precedens 11 | 

28 niedziela | ARTHOUSE | Garażówka sąsiedzka na Kołowej | 

29 poniedziałek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

CZERWIEC 2023

KINO ŚWIT | Repertuar

WAKACJE W DK ŚWIT 2023 | Trwają zapisy |

1 czwartek | Grupa Mocarta dzieciom | KONCERT |

1-7 czerwca | ARTENEUM | Wystawa „Widziane z Targówka” |

2 piątek| ARTHOUSE | Holi – Święto Kolorów | Zabawa przy muzyce

2 piątek | KONCERT | ShataQS i zespół KOSY |

3 sobota | ARTHOUSE | Miej odwagę marzyć. Współtworzenie świata” | twórcze warsztaty plenerowe dla dzieci

3 sobota | IX Festiwal Muzyki Etnicznej Korzenie Europy | 

6 wtorek | ARTENEUM | Z obiektywem w moje miasto | warsztat fotograficzny |

6 wtorek | DOM OTWARTY | I Ty możesz tworzyć opowieść. Księga dla mojej rodziny | wystawa prac uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 99 |

7 środa | Stand-up Antoniego Syrka-Dąbrowskiego |

12 poniedziałek | Koncert grup tanecznych i Ogniska muzycznego na zakończenie sezonu artystycznego |

12 poniedziałek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

13 wtorek | Zakazane Spacery vol. 3 | Las Bródnowski – spacer historyczno-przyrodniczy |

14 środa | Koncert Ogniska muzycznego i Szkoły rocka na zakończenie sezonu | artystycznego

15 czwartek | ARTENEUM | Historie napisane przez morze | Maja Liszewska-Girtler | wernisaż wystawy |

15 czwartek | Spektakl „Głosy ruin” | Teatr Rezonans Myśli |

16 piątek | Klub Gier Planszowych | 

16 piątek | Koncert Klubu Młodych Pianistów na zakończenie sezonu artystycznego |

18 niedziela | ARTHOUSE | Scena młodych | Koncert plenerowy |

19 poniedziałek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking |

21 środa | MAL ŚWITlica | Spotkania ogrodnicze w Dzikim Ogrodzie |

22 czwartek | MAL ŚWITlica Herbaty z drzew owocowych | przechadzka i skręcanie liści |

22 czwartek | ARTHOUSE | Dialog społeczny nad polityką integracji | spotkanie dyskusyjne dla mieszkańców |

24 sobota | BY ŻYĆ! L’CHAIM!” | Koncert | Zespół teatralny Sztos |

24 sobota | ARTHOUSE | Miej odwagę marzyć. Współtworzenie świata” | twórcze warsztaty plenerowe dla dzieci

24 sobota | DOM OTWARTY | Mosty z książek – rodzinny klub czytelniczy |

24 sobota | ARTENEUM | Historie napisane przez morze | warsztaty akwarelowe dla dorosłych

25 niedziela | ARTHOUSE | Miej odwagę marzyć. Współtworzenie świata” | twórcze warsztaty plenerowe dla dzieci

25 niedziela | MAL ŚWITlica | Wyjście z miasta: Medytacja pod Lipą Łaszką | Cykl spacerów |

26 poniedziałek | UZDROWISKO | Po dźwięki |

28 środa | MAL ŚWITlica | Spotkania ogrodnicze w Dzikim Ogrodzie |

28 środa | ARTENEUM | Jest klimat! | Seria spotkań |

29 czwartek | Letnia Scena ŚWIT 2023 | Zespół Światłocień | Koncert | Czytaj więcej…

29 czwartek | ARTHOUSE | Poezja po sąsiedzku | Aleksandra Dańczyszyn | warsztaty poezji i spotkanie dyskusyjne |

30 piątek | Klub Gier Planszowych |

LIPIEC 2023

KINO ŚWIT | Repertuar |

“LATO W MIEŚCIE” DK ŚWIT | 

1 sobota | Scena teatralna | Teatr ResComica | Spektakl Enzymy Wdzięczności |

2 niedziela | Jules Maxwell | Koncert |

3 poniedziałek | UZDROWISKO | Uzdrowisko. Pocztówka z Bródna | Warsztat linorytniczy

3-7 lipca | ARTENEUMHistorie napisane przez morze | wystawa

5 środa | MAL ŚWITlica | Spotkania ogrodnicze w Dzikim Ogrodzie

5 środa | Klub Gier Planszowych |

5 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej

6 czwartek | PROCES | Spektakl | Teatr Albo Albo |

10 poniedziałek | UZDROWISKO | Do wód!

12 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej 

17 poniedziałek | UZDROWISKO | Odetchnij 

19 środa | MAL ŚWITlica | Spotkania ogrodnicze w Dzikim Ogrodzie

19 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej 

20 czwartek | ARTHOUSE | Praska Orkiestra Dęta – koncert plenerowy

23 niedziela | MAL ŚWITlica | Wyjście z miasta: W górę rzeki Świder. Turnus 1

23 niedziela | ZALEW BARDOWSKIEGO | Zumba i turniej bule | Czytaj więcej…

24 poniedziałek | UZDROWISKO | Po słońce!

25  wtorek | MAL ŚWITlica | Haft botaniczny | tamborki w ogrodzie

25 wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych 

26 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej 

27 czwartek | Scena kabaretowa | Stand-up Antoniego Syrka-Dąbrowskiego

30 niedziela | ZALEW BARDOWSKIEGO | Muzyczne Jam Session | Czytaj więcej…

31 poniedziałek | UZDROWISKO | Po dźwięki!

SIERPIEŃ 2023

“LATO W MIEŚCIE” DK ŚWIT | czytaj więcej…   

2 środa | MAL ŚWITlica | Spotkania ogrodnicze w Dzikim Ogrodzie

2 środa | ARTENEUM | Z obiektywem w moje miasto | warsztat fotograficzny

2 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej 

3 czwartek | MAL ŚWITlica | Kadzidła roślinna | przechadzka i plecenie

3 czwartek | Letnia Scena ŚWIT 2023 | Pani Słowikowa |

7 poniedziałek | UZDROWISKO | W zapachach 

9 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej 

10 czwartek | Letnia Scena ŚWIT 2023 | Novasfera | 

12 sobota | ARTHOUSE | Krąg kobiet | BLISKOŚĆ

16 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej 

17 czwartek | Letnia Scena ŚWIT 2023 | Brian Fentress z TFE Singers |

17 czwartek | ARTENEUM | Płonąca kobieta | wernisaż wystawy Anna Chudzik-Pawlik

18 piątek | DOM OTWARTY | Wieczór z książką 

20 niedziela | MAL ŚWITlica | Wyjście z miasta: W górę rzeki Świder. Turnus 2

20 niedziela | ARTHOUSE | Garażówka sąsiedzka ma Kołowej

20 niedziela | ARTHOUSE | Muzyczne lata 30-te. Przeboje polskich filmów | Przemysław Sumyk

21 poniedziałek | UZDROWISKO | W ruchu

22 wtorek | MAL ŚWITlica | Drukowanie chwastami | warsztaty

22 wtorek | Scena kabaretowa | Stand-up Antoniego Syrka-Dąbrowskiego

23 środa | MAL ŚWITlica | Spotkania ogrodnicze w Dzikim Ogrodzie

23 sroda | ARTENEUM | Planszówki | Spotkania sąsiedzkie przy grach planszowych

23 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej 

24 czwartek | Letnia Scena ŚWIT 2023 | Lady Catkin | 

24 czwartek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie spotkanie integracyjne w MAL przy Kołowej 18

26 sobota | ARTENEUM | szkarłatna LITERA | Warsztaty haftu towarzyszące wystawie “Płonąca kobieta”

28 poniedziałek | UZDROWISKO | Po słowa

30 środa | ARTENUEM  Plener Park Wiecha | Jest klimat! O świecie i o ludziach | Spotkanie

30 środa | ARTHOUSE | Joga na Kołowej 

31 czwartek | KONCERT ODWOŁANY | Finał Letniej Sceny ŚWIT 2023 | Chór Gospel UnderGrace | 

31 czwartek | ARTENEUM | bębnienie dla PRZODKIŃ | Spotkanie medytacyjne w ramach wystawy “Płonąca kobieta”

WRZESIEŃ 2023

KINO ŚWIT | Repertuar | Czytaj więcej…

3 niedziela | UZDROWISKO | Po dźwięki!

4 poniedziałek |  ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

5 wtorek | MAL ŚWITlica | Kamienie i koraliki | warsztaty biżuteryjne

6 środa | Scena muzyczna | Czerwony Tulipan

7 czwartek |ARTENEUM | wernisaż wystawy „Na pograniczu” – Andrzej Kaleta

9 sobota | Pan Li | WISI MI TO | Pokaz | Czytaj więcej…

9 sobota | DOM OTWARTY | Dzień Otwarty 

9 sobota | ARTENEUM | Dzień Otwarty

10 niedziela | Dzień Otwarty |

11 poniedziałek |  ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

13 środa | ARTENEUM | kolażANKI słów

15 piątek | Co słychać w ulu? | Spotkanie w Pasiece Sąsiedzkiej | Warszawskie Dni Rodzinne

15 piątek | Klub Gier Planszowych 

16 sobota | ARTENEUM | Konferencja „Wesprzyj zmianę postrzegania siebie – opiekuna osoby z niepełnosprawnością”

16 sobota | DOM OTWARTY | Mosty z książek | Warsztaty

18 poniedziałek |  ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

19 wtorek | MAL ŚWITlica | Dni Otwarte MAL 

20 środa | ARTENEUM | Planszówki

21 czwartek | ARTENEUM | Spotkanie autorskie z poezją Jana Wagnera

23 sobota | Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 Bródnowskiego Uniwersytetu Dzieci

23 sobota | ARTHOUSE | Krąg Kobiet BLISKOŚĆ 

24 niedziela | Scena muzyczna dzieci | Poznajemy to co jemy | Centrum Uśmiechu

24 niedziela | MAL ŚWITlica | Wyjście z miasta 

25 poniedziałek | Kabaret Moralnego Niepokoju | Czytaj więcej… 

25 poniedziałek |  ARTHOUSE |Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power Walking | 

26 wtorek | Scena kabaretowa | Stand-up Antoniego Syrka-Dąbrowskiego

27 środa | ARTENEUM | Jest klimat! | Spotkanie

28 czwartek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych 

29 piątek | Klub Gier Planszowych 

30 sobota | Wieczorek taneczny 

30 sobota | ARTENEUM | Stwarzając historię | Warsztat tkacko-rzeźbiarski

PAŹDZIERNIK 2023

3 wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

4 środa | Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 Bródnowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku |

4 środa | MAL ŚWITlica | Współpracownia | linoryt

5 środa | MAL ŚWITlicaJesienny relaks | domowe SPA

5 czwartek | ARTENEUM | wernisaż wystawy „koLABoracje wizualne” – Fundacja Pies Przewodnik

5 czwartek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych | Spotkanie przy planszówkach

6 piątek | Dzień Seniora | Międzypokoleniowy koncert 

6 piątek | Klub Gier Planszowych

6 piątek | DOM OTWARTY | Warsztaty ruchowe metodą ruchu rozwijającego

7 sobota | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Jacka Dziduszko „Jak powstaje film animowany?”

7 sobota | Wieczorek taneczny |

7 sobota | DOM OTWARTY | Sztuka odpoczywania | 

7 sobota | DOM OTWARTY | Premiera książki “Dzieci z oceanu” | Spotkanie z autorem Adrianem Rykowskim

8 sobota | ARTENEUM | „zza firanki ”– warsztat haftu/projekt „Stwarzając historię”

8 niedziela | ARTHOUSE | Spacer historyczny, archeologiczny, przyrodniczy, rybacki i rolniczy po lesie Bródnowskim i okolicy

8 niedziela | DOM OTWARTY | Warsztaty – Twórz(MY)

10 wtorek | Kabaret CHYBA |

10 wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

11 środa | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieki | Wykład Igora Pogorzelskiego „Muzyka i Film Oskar Kolberg – największy badacz kultury etnicznej”

11 środa | MAL ŚWITlica | Robimy błyskotki | warsztaty dla dzieci

11 środa | ARTENEUM | kolażANKI słów – spotkania kolażowe

12 czwartek | MAL ŚWITlica | Współpracownia | bródnowskie hafciarki

12 czwartek | ARTHOUSE | Las Bródnowski – spacer śladami tajemnic przyrodniczych, wojskowych i obyczajowych 

13 piątek | ŚWITOZA I | Mały przegląd kina grozy z prelekcją | Kino ŚWIT 

14 sobota | Felicjan Andrzejczak | Nie żałuję niczego | Koncert

14 sobota | DOM OTWARTY | Mosty z książek – warsztaty rodzinne

15 niedziela | Jo! Spektakl Teatru Sztuka Ciała | Spektakl dla dzieci

17 wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

18 środa | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieki | Wykład dr hab. Hanny Krajewskiej „Historia Nagrody Nobla”

18 środa | ARTENEUM | Planszówki

19 czwartek | Finisaż poplenerowej wystawy “Wakacje ze sztuką |Prowadząca Bożena Wiśniewska

19 czwartek | ARTENEUM | Płonąca kobieta | czytelnia feministyczna | spotkanie

20 piątek | Klub Gier Planszowych

20 piątek ŚWITOZA II | Mały przegląd kina grozy z prelekcją | Kino ŚWIT 

21 sobota | Bródnowski Uniwersytet Dzieci | Wykład Michała Kacprzaka „Filozofia a wirtualna rzeczywistość”

21 sobota | Wieczorek taneczny |

21 sobota | ARTENEUM |  „weki wspomnień” – warsztat kolaż-asamblaż/ projekt „Stwarzając historię”

21 sobota | ARTHOUSE | Targówek CUP | turniej piłkarski dla dzieci 

21 sobota | ARTHOUSEKrąg kobiet BLISKOŚĆ | Spotkanie dla kobiet

21 sobota | DOM OTWARTY | Marlena Jastrzębska | warsztaty

22 niedziela | spektakl odwołany |Głosy Ruin | Spektakl teatralny | Teatr Rezonans Myśli

22 niedziela | DOM OTWARTY | Warsztaty | Twórz(MY)

24 wtorek | Wernisaż prac uczestników pracowni rysunku z elementami grafiki 

24 wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

25 środa | Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieki | Wykład Ewy Andrzejewskiej „Sławni Warszawiacy Antonina i Jan Żabińscy – patroni Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego”

26  czwartek | Oskar i róża | Spektakl dla grup zorganizowanych 

26 czwartek | ARTENEUM | „Widziane z Targówka” – wernisaż wystawy

26 czwartek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych

27 piątek | Proces | Spektakl | Teatr Albo albo Warszawa | 

28 sobota ŚWITOZA III | Mały przegląd kina grozy z prelekcją | Kino ŚWIT 

28 sobota | DOM OTWARTY | Zaplątane przy kawce | warsztaty

29 niedziela | ARTHOUSE | Jesień na warsztacietwórcze popołudnie dla dzieci

31 wtorek | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe – Power walking

LISTOPAD 2023

2 czwartek 17:30 | MAL ŚWITlica | Współpracownia | bródnowskie hafciarki

3 piątek 18:30 | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

4 sobota 11:00 | DK ŚWIT | BUD | Wykład Moniki Szomko | „Jak wygląda praca dubbingowca ?”

4 sobota 12:00 – 13:30 | DOM OTWARTY | Mosty z Książek

4 sobota 11:00 – 15:00 | ARTENEUM | „Sploty wspomnień” – warsztat tkacki | „Stwarzając historię”

4 sobota 12:15 | DK ŚWIT | BUD | Warsztaty naukowe z Junior Odkrywca | „Jak wata na patyku, czyli DNA na wykałaczce ” oraz  „Pstryczek elektryczek”

5 niedziela 12:00 – 15:30 | DK ŚWIT | Dzień Batmana | warsztaty, gry, animacje

5 niedziela 13:00 | DK ŚWIT | Scena muzyczna dzieci | O Krabie Heniu i dobra czynieniu | Słuchowisko

7 wtorek 18:00 | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power walking

8 środa 12:00 | DK ŚWIT | BUTW | Wykład Katarzyny Węglickiej | „Kresy W góry, w góry miły bracie…”

8 środa 18:00 – 20:00 | ARTENEUM | kolażANKI słów – spotkania kolażowe

8 środa 17:30 | MAL ŚWITlica | Współpracownia | Linoryt 

9 czwartek 17:00 – 20:00 | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych

9 czwartek 17:00 – 19:00 | MAL ŚWITlica | Wymiennik | Rośliny i biżuteria

26.10 – 09.11 | ARTENEUM | Wystawa | Prace finalistów konkursu fotograficznego | „Widziane z Targówka”

12 niedziela 17:00-19:00 | ARTENEUM | Wieczór poezji i sztuki – spotkanie drugie

13 poniedziałek 17:00 | MAL ŚWITlica | Robimy mydełka | Warsztaty dla dzieci

14 wtorek 18:00 | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power walking

15 środa 18:00 | MAL ŚWITlica | Zmęczone dłonie | Techniki automasażu

15 środa 12:00 | DK ŚWIT | BUTW | Wykład Iwony Kacprzak | „Trening pamięci Sen – czy to tylko odpoczynek – dbaj o siebie i swoja pamięć”

16 czwartek 17:30 | MAL ŚWTlica | Współpracownia | Bródnowskie hafciarki

16 czwartek | ARTHOUSE | Otwarcie Centrum akrobatycznego przy Kołowej 18 |

18 sobota  10:00 – 13:00  | DOM OTWARTY | Fit Warsztaty | Fundacja Giganci

18 sobota 11:00 | DK ŚWIT | BUD | Wykład Andrzeja Chmielniaka | „Czy roboty są nam potrzebne ?”

18 sobota 15:00 | DOM OTWARTY | Spotkanie z klawikordem | Prowadzi: dr. Maria Erdman

18 sobota 17:00 | ARTHOUSE | Krąg Kobiet BLISKOŚĆ | Spotkanie dla kobiet

18 sobota 19:00 | DK ŚWIT | Operetka | Wesoła Wdówka | Teatr Muzyczny Castello

19 niedziela 12:00 – 17:00 | DOM OTWARTY | Jesienna wymiana garażowa

19 niedziela  13:00 i 15:00 | DK ŚWIT | Spoko Loko | Koncert dla dzieci 

21 wtorek 18:00 | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power walking

22 środa 12:00 | DK ŚWIT | BUTW | Wykład Elżbiety Zatorowskiej | „Warszawa Cmentarze Warszawy”

22 środa 18:30 – 20:30 | ARTENEUM | Planszówki

23 czwartek 10:00 | DK ŚWIT | Spektakl dla grup zorganizowanych | JO! 

23 czwartek 17:00 – 20:00 odwołany | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych

23 czwartek 18:00 -20:00 | ARTENEUM | „Płonąca kobieta – czytelnia feministyczna” – spotkanie

24 piątek 18:30 | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

24 piątek 18:30 | ARTENEUM | Anioły Adwentu | Sybilla Golec | Wystawa malarska 

25 sobota  10:00 – 13:00 | DOM OTWARTY | Taniec Latino | Fundacja Giganci

25 sobota 11:00 – 12:30 | DOM OTWARTY | Warsztaty Beatbox

25 sobota 12:00 | DK ŚWIT | Nasz klimat | Wykład i dyskusję o klimacie i transformacji energetycznej 

25 sobota 12:30 – 14:00 | DK ŚWIT | Bal andrzejkowy dla dzieci z Teatrem Katarynka

25 sobota 16:00 | DK ŚWIT | Wieczorek taneczny | DJ Andrzej i DJ Teresa

26 niedziela 11:00 | MAL ŚWITlica | eSenior | Warsztaty korzystania z podstaw współczesnej technologii

26 niedziela 12:30 | ARTHOUSE | Spacer | „Cmentarz żydowski przy św. Wincentego i jego muzeum oraz okoliczne ciekawostki”

26 niedziela 19:00 | DK ŚWIT | Ryszard Rynkowski | Koncert

28 wtorek 18:00 | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power walking

28 wtorek 19:00 | DK ŚWIT | Stand-Up | Antoni Syrek-Dąbrowski 

29 środa 12:00 | DK ŚWIT | BUTW | Wykład Emilii Szutenbach | „Historia Mikołaja Kopernika – czy go znamy”

29 środa 18:00 – 20:00 | DOM OTWARTY | Spotkanie Andrzejkowe

30 czwartek 18:00 | ARTHOUSE | Andrzejki z Szymborską | Spotkanie andrzejkowe z twórczością noblistki i poetyckimi wróżbami

30 czwartek 18:00 – 20:00 | ARTENEUM | Andrzejki w Arteneum

GRUDZIEŃ 2023

KINO ŚWIT | Repertuar | Czytaj więcej…

1 piątek 10:00-11:30 | ARTENEUM | Świąteczne skrzaty | zajęcia plastyczne dla grup szkolnych

1 piątek 18:30 | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

1 piątek 19:00 | DK ŚWIT | Grupa MoCarta | PREMIERA | Czytaj więcej…

2 sobota 10:00 | ARTENEUM | Polsko-ukraińskie mikołajki bez barier | Fundacja Giganci

2 sobota 11:00 | DK ŚWIT | BUD | Starożytny Egipt. Piramidy, mumie i archeolodzy.

2 sobota 16:00 | DK ŚWIT | Wieczorek taneczny

3 niedziela 12:00| DK ŚWIT | Rodzinny Poranek Mikołajkowy | Zamieszanie ze świętami

3 niedziela 12:00 | ARTENEUM | Świąteczne skrzaty | zajęcia plastyczne dla rodzin

3 niedziela 16:00 | DK ŚWIT | świąteczne zajęcia plastyczne | kartki świąteczne

3 niedziela 19:00 | DK ŚWIT | ShataQS | Koncert

4 poniedziałek 10:00 | ARTHOUSE | Zdrowy kręgosłup 

4 poniedziałek 12:30 | DK ŚWIT | Nie moje i nie o mnie | Spektakl teatralny

4 poniedziałek 18:00 ODWOŁANE | DOM OTWARTY | Mosty z książek | Jak wybrać książki na prezent dla dziecka? | Spotkanie   

5 wtorek 10:00 | ARTHOUSE | Zdrowy kręgosłup 

5 wtorek 12:00 | DK ŚWIT | Międzypokoleniowy Koncert kolęd

5 wtorek 17:00-19:00 | ARTENEUM | Ukraińska świetlica

5 wtorek 18:00 | DK ŚWIT | świąteczne zajęcia | makramowe ozdoby świąteczne na choinkę

5 wtorek 18:00 |  ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power walking

6 środa 17:30 | MAL ŚWITlica |Promienna twarz | techniki automasażu

7 czwartek 10:00-11:30 | ARTENEUM | Świąteczne skrzaty | zajęcia plastyczne dla grup szkolnych

7 czwartek 13:00 | ARTHOUSE  | WIELKA PŁYTA W MAŁYM PALCU | Spacer architektoniczny pośród bloków 

7 czwartek | 17:30 | MAL ŚWITlica | Współpracownia | bródnowskie hafciarki

8 piątek 16:00-18:00 | DOM OTWARTY | Bal Mikołajkowy dla dzieci 

8 piątek 18:30 | DK ŚWIT | Klub Gier Planszowych

8 piątek 19:00 | DK ŚWIT | XVI Beatlemania Festival 2023 | Koncert Galowy i XVI Konkurs Wokalno – Instrumentalny| Czytaj więcej…

9 sobota 11:00 | MAL ŚWITlica | Zawieszki dla ptaków | warsztaty rodzinne i przygotowanie ogrodu na zimę

9 sobota 11:00-14:00 | DK ŚWIT | Miasteczko Świętego Mikołaja | Bezpłatne warsztaty międzypokoleniowe 

9 sobota 13:00-17:00 | DK ŚWIT | #97 Sztab WOŚP Warszawa | Potwierdzanie danych wolontariuszy 32. Finału WOŚP

9 sobota 13:00 | ARTHOUSE | Kulturalny Targówek dawniej i dziś | Spacer szlakiem dawnych i współczesnych instytucji kultury 

9 sobota 14: 00 | DK ŚWIT | Świąteczny koncert ogniska muzycznego | wokal p. Anna Jastrzębska

9 sobota 19:00 | DK ŚWIT | Koncert dla dzieci | Jak z bajki – koncert z piosenkami z bajek 

10 niedziela 11:00-14:00 | DOM OTWARTY | Miasteczko Świętego Mikołaja | Bezpłatne warsztaty międzypokoleniowe 

10 niedziela 13:00 | DK ŚWIT | Rysuję, więc żyję! | Lilia Stadnik | Wernisaż

10 niedziela 15:00 i 19:00 | DK ŚWIT | Koncert dla dzieci | Jak z bajki – koncert z piosenkami z bajek 

10 niedziela 17:00 | ARTENEUM | Stwarzając historię | Wernisaż

11 poniedziałek 10:00 | ARTHOUSE | Zdrowy kręgosłup 

11 poniedziałek 18:00 |  ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power walking

12 wtorek 10:00 | ARTHOUSE | Zdrowy kręgosłup

12 wtorek 17:00-19:00 | ARTENEUM | Ukraińska świetlica

12 wtorek 18:00 | DK ŚWIT | Zajęcia świąteczne | Biżuteria z makramy | Prowadząca: Dorota Koch

12 wtorek 18:00 | DK ŚWIT | Świąteczny koncert ogniska muzycznego| pianino Michał Burzyński

13 środa 17:00 | ARTHOUSE | Świąteczna Kołowa | Warsztat ozdób choinkowych dla dzieci (od 6 lat) 

13 środa | 18:00 | ARTENEUM | kolażANKI słów – spotkania kolażowe

14 czwartek 10:00-11:30 | ARTENEUM | Świąteczne skrzaty | zajęcia plastyczne dla grup szkolnych

14 czwartek 13:00 | DK ŚWIT | Gala Konkursu “EkoRolka” |

14 czwartek 15:00 | ARTHOUSE | WIELKA PŁYTA W MAŁYM PALCU | Kreatywne warsztaty projektowe dla dorosłych

14 czwartek 17:30 | MAL ŚWITlica | Nastrojowe świece sojowe | warsztaty

14 czwartek 18:00 | ARTENEUM | Płonąca kobieta – czytelnia feministyczna | spotkania

15 piątek | DK ŚWIT | Eliminacje do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

16 sobota 11:00 | DK ŚWIT | BUD | Drapieżniki

16 sobota 12:00 | ARTENEUM | Kartka świąteczna + pudełko | zajęcia artystyczne dla dorosłych

16 sobota 14:00 | MAL ŚWITlica | Współpracownia | naturalne wieńce świąteczne

16 sobota 17:00 | ARTHOUSE | Krąg kobiet BLISKOŚĆ | 

16- 17 sobota, niedziela | DK ŚWIT | Weekend cudów | Szlachetna paczka |

17 niedziela 19:00 | DK ŚWIT | 2 komediowe jednoaktówki | Garbus | Spadek | Teatr Precedens 11

18 poniedziałek 10:00 | ARTHOUSE | Zdrowy kręgosłup 

18 poniedziałek 17:30 | MAL ŚWITlica | Robimy girlandę! | warsztaty dla dzieci

19 wtorek 10:00 | ARTHOUSE | Zdrowy kręgosłup

19 wtorek 17:00-19:00 | ARTENEUM | Ukraińska świetlica

19 wtorek 18:00 |  ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Sportowe | Power walking

19 wtorek 18:00 | DK ŚWIT | Zajęcia świąteczne | Makramowa choinka | Prowadząca: Dorota Koch

20 środa 17:30 | MAL ŚWITlica | Nastrojowe świece sojowe | warsztaty

28 czwartek 17:00 | ARTHOUSE | Sąsiedzkie Koło Gier Planszowych

29 piątek 16:00 i 18:00 | DK ŚWIT | Urodziny Elsy – Bal Księżniczek | Spektakl teatralny dla dzieci 

Dostępność strony

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego