Zespół

Dom Kultury Świt działa nieprzerwanie od 1958 r. Jesteśmy miejscem inspirującym do działania w każdym obszarze kultury. Już od bardzo dawna nie jesteśmy typowym domem kultury, wyróżnia nas ponad 80 rodzajów zajęć, ponad 300 imprez rocznie, dwa uniwersytety: dla dzieci i seniorów, kino, Miejsce Aktywności Lokalnej i 60-letnie doświadczenie - które kształtowało nas przez dekady i któremu ufa 80 000 odbiorców rocznie. Zrzeszamy ludzi z inicjatywą, współpracujemy z animatorami, lokalnymi liderami i organizacjami pozarządowymi, bo zależy nam na dialogu i rozwoju poprzez edukację kulturalną. Naszym odbiorcom pomagamy realizować marzenia i otwierać drzwi do sukcesów artystycznych i społecznych, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wierzymy w ludzi!


 Jacek Białek

Dyrektor Domu Kultury ŚWIT
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 104

Wszelkie pytania, propozycje, sugestie, prosimy kierować do Dyrektora Domu Kultury  ŚWIT na
e-mail: jacekbialek@dkswit.com.pl

Dział Programowy ds. Zajęć Stałych/Sekretariat 

Ewa Misiewicz – Szczecińska
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
eszczecinska@dkswit.com.pl

 

 

Alicja Poziemska
Specjalista ds. zajęć stałych, promocja i marketing
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
apoziemska@dkswit.com.pl

 

 Joanna Pińkowska
Specjalista ds. zajęć stałych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
jpinkowska@dkswit.com.pl

 

Agata Kubrak
Samodzielny Specjalista
ds. projektów i animacji społecznej,
Koordynator Miejsca Aktywności Lokalnej
Koordynator ds. współpracy z NGO
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
akubrak@dkswit.com.pl

Dział Programowy ds. Imprez, KINO

 

 Magda Grudziecka
Kierownik Działu Imprez i Kina
Koordynator Miejsca Aktywności Lokalnej
Koordynator ds. współpracy z NGO
tel.  519 752 707,
(+48) 22 811 01 05, wew. 107 mgrudziecka@dkswit.com.pl

Piotr Woźniak
Specjalista ds. imprez, Bródnowski Uniwersytet Dzieci

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
pwozniak@dkswit.com.pl 

Emilia Bartkowska
Specjalista ds. Imprez
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 107
ebartkowska@dkswit.com.pl

 

 

Ewa Trzcianowska
Specjalista ds. obsługi i organizacji BUTW

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 108
etrzcianowska@dkswit.com.pl 

 

 

Małgorzata Ludkiewicz
Specjalista ds. reklamy wizualnej
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 115
mludkiewicz@dkswit.com.pl

Dział Techniczny

 

 

Szymon Gębski
p.o. Kierownika
tel. (+48) 22 811 01 05,
wew. 103, 107
szgebski@dkswit.com.pl

 

Mateusz Dąbrowski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez
tel. (+48) 22 811 01 05,
wew. 103, 107
mdabrowski@dkswit.com.pl

Andrzej Krakowiak
Kinooperator
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
akrakowiak@dkswit.com.pl

Jakub Zalewski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez
tel. (+48) 22 811 01 05,
wew. 103, 107

Dział Finansowo – Księgowy

Anastazja Jesionkowska
Główna Księgowa
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 111
bjesionkowska@dkswit.com.pl

Barbara Odziemczyk
Specjalista ds. finansowo - księgowych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
bodziemczyk@dkswit.com.pl

Dział Administracyjno-Techniczny

Katarzyna Kordowiak – Zdunek
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 110
kkordowiak@dkswit.com.pl

 

 

Katarzyna Jaroszewska
Samodzielny Specjalista ds. kadr i organizacji pracy
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
kjaroszewska@dkswit.com.pl

Danuta Długa, Magdalena Jesionkowska,
Małgorzata Łojewska, Dorota Ptaszek
Pracownicy Gospodarczy

 

Włodzimierz Liźniewicz, Witosław Biliński,
Wiesław Strąk, Stanisław Oprzędek
Dozorcy

 

Tadeusz Wróblewski
Elektryk

Zbigniew Biernacki
Konserwator

 

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego