Zespół

p.o. Dyrektora Domu Kultury ŚWIT

Lidia Krawczyk

lkrawczyk@dkswit.com.pl

dyrektor@dkswit.com.pl

Dyrektor zaprasza na rozmowę po wcześniejszym umówieniu terminu w DK “Świt”.
Celem uzgodnienia terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub osobisty w godzinach 8.00-16.00.

Dział Programowy ds. Zajęć Stałych/Sekretariat​

Ewa Misiewicz–Szczecińska

Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
eszczecinska@dkswit.com.pl

Agata Nowakowska
Specjalista ds. zajęć stałych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
anowakowska@dkswit.com.pl

Joanna Pińkowska
Specjalista ds. zajęć stałych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
jpinkowska@dkswit.com.pl

Dział Programowy do spraw imprez

Agata Kubrak

Kierownik

koordynator MAL

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
akubrak@dkswit.com.pl

Alicja Poziemska
Specjalista działu programowego ds. imprez
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 107
apoziemska@dkswit.com.pl

Emilia Bartkowska
Specjalista Działu Programowego ds. Imprez

koordynator MAL

tel. 22 811 01 05 wew. 107
e-mail: ebartkowska@dkswit.com.pl

Małgorzata Ludkiewicz
Specjalista ds. reklamy wizualnej
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 115
mludkiewicz@dkswit.com.pl

Ewa Trzcianowska
Specjalista ds. obsługi i organizacji BUTW
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 108
etrzcianowska@dkswit.com.pl

Piotr Woźniak
Specjalista ds. imprez, Bródnowski Uniwersytet Dzieci

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
pwozniak@dkswit.com.pl 

Dział techniczny

Mateusz Dąbrowski
p.o. Kierownika Działu Technicznego

tel. 519752707 
mdabrowski@dkswit.com.pl

Andrzej Krakowiak
Kinooperator
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
akrakowiak@dkswit.com.pl

 

Jakub Zalewski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez

tel. 519752707 
jzalewski@dkswit.com.pl

Dział administracyjno-techniczny

Katarzyna Kordowiak – Zdunek
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 110
kkordowiak@dkswit.com.pl

Katarzyna Jaroszewska
Samodzielny Specjalista ds. kadr i organizacji pracy
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
kjaroszewska@dkswit.com.pl

Dział finansowo-księgowy

Anastazja Jesionkowska
Główna Księgowa
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 111
bjesionkowska@dkswit.com.pl

Barbara Odziemczyk
Specjalista ds. finansowo – księgowych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
bodziemczyk@dkswit.com.pl

Pracownicy Gospodarczy

Zbigniew Biernacki

Jerzy Puzyrewski

Mieczysław Kitliński

 Danuta Długa

Magdalena Jesionkowska

Małgorzata Łojewska

Magdalena Paszkowska

Dozorcy

Witosław Biliński

Włodzimierz Liźniewicz

Krzysztof Ołówek

Antoni Piotrowski

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego