Mamy przyjemność zaprosić każdego z Was na premierowy koncert nowej płyty Muzycznych Czarodziei. Zagramy całą płytę “Kimkolwiek jesteś życzę Ci dobrze” oraz przygotowaliśmy parę niespodzianek…
 
Najnowszy krążek zespołu jest wynikiem spotkania około 30 osób, które w codziennym życiu zapewne nigdy by się nie spotkały. Dzięki ich chęci i talentowi możemy posłuchać i doświadczyć samemu, że „nieważne skąd, ważne kim powiedz mi, kim jesteś” jak śpiewa Lena w jednym z utworów.
Po 10 latach grania, tworzenia i koncertowania głównie z osobami z niepełnosprawnością intelektualną widzieliśmy, jak dużo jest w nas stereotypów, leków czy wręcz niechęci do INNYCH…
Nowa płyta jest jak wielki wybuch, który ma zmienić nas i dać dobre info do świata, że nie ma potrzeby dzielenia ludzi i serio naprawdę każdy z nas jest „wystarczający”.
Na płycie usłyszymy Tomka uczestnika Środowiskowego Domu Samopomocy „Na Targówku”, młodzież z VIII Ogrodu Jordanowskiego z ulicy Suwalskiej w Warszawie, Lenę, która już w tak młodym wieku jest dynamitem talentów, uczestników Domu Otwartego Arteneum, podopiecznych placówki opiekuńczo-wychowawczej „Biały Domek”, Przemka wokalistę, gitarzystę – wokalistę warszawskiej sceny punkowo-rockowej, który działa już od ponad 20 lat.
 
Wystąpi również GANG MAM czyli kobieca siła i moc z Woli! Kobiety, które w trakcie macierzyństwa ruszyły do boju, aby dalej się spełniać i realizować…oczywiście razem z dziećmi.

ZagraMY też parę utworów z płyty UFO czyli Kultura Ufa Miłości, która ukazała się rok temu. Na scenie ponownie zobaczycie Zuzię, Amelkę, Hanie, Karolinę, Polę i Lenę.

WSTĘP WOLNY!

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego