Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”

ELIMINACJE WSTĘPNE 25. KONKURSU PIOSENKI WYGRAJ SUKCES
25 kwietnia od godziny 10:00 zapraszamy do Domu Kultury ŚWIT na eliminacje wstępne do 25. Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.

Tegorocznym organizatorem wydarzenia są: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne PRZESTRZEŃ oraz Dom Kultury ŚWIT we współpracy z Tarnobrzeskim Domem Kultury oraz Studio Pro-Media.

Celem konkursu jest przedstawienie dorobku artystycznego solistów, popularyzacja śpiewania piosenek oraz promowanie dziecięcej twórczości artystycznej.
Główną nagrodą finału Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES jest 7-dniowa wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem dla zwycięzcy i instruktora. Koncert finałowy odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Konkurs Wygraj Sukces to jeden z największych konkursów wokalnych w Polsce w których udział bierze ponad 2000 wokalistów. Eliminacje wstępne i regionalne odbywają się w ponad 50 miejscowościach, w całym kraju, do finału zostaje wyłonionych ok. 100 solistów.

Zgłoszenie do Konkursu odbywa się wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl.
Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie z 25 edycji, umieszczony we wkładce 25 płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty.
Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzymuje mailowe potwierdzenie przyjęcia formularza i login. Uczestnik musi zachować login, gdyż będzie on niezbędny do sprawdzenia terminu i miejsca kwalifikacji wstępnych i regionalnych. Zgłoszenia na formularzu należy dokonać do 12 marca 2020 r. Prosimy o przestrzeganie terminu zgłoszenia.
DO ZOBACZENIA!

Informacji o eliminacjach wstępnych w DK ŚWIT udziela koordynator wydarzenia – Agata Kubrak,
tel. 734 462 002.

Jury konkursu

Jakub Kącki –  Przewodniczący Jury Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Od dziecka zdobywał nagrody w licznych festiwalach i konkursach muzycznych m.in. Wygraj Sukces. Solista chórów i zespołów. Za sobą ma pracę jako dziennikarz i reporter radiowy. Uczestnik licznych warsztatów i kursów wokalnych, ogólnomuzycznych oraz z obszaru muzykoterapii. Uczestnik różnych koncertów i projektów organizowanych przez Filharmonię oraz Domy Kultury. Ukończył studia wyższe: Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, Kulturoznawstwo – Zarządzanie Kulturą oraz Studia Podyplomowe dla Menedżerów Kultury. Prowadził badania dotyczące wpływu muzyki na rozwój dziecka oraz poziomu edukacji muzycznej w Polsce. Jest jurorem oraz organizatorem licznych festiwali piosenki dziecięcej na terenie całego kraju. Prowadzi cykliczne warsztaty i projekty związane z edukacją muzyczną dzieci oraz seminaria dla nauczycieli z zakresu kształcenia artystycznego. Na stałe współpracuje z czterema placówkami kulturalnymi i oświatowymi na terenie Warszawy i okolic, m.in. z DK Świt. Prowadzi zajęcia wokalne, edukacji ogólnomuzycznej, rytmiki, fortepianu oraz zespoły wokalne. Pracuje z osobami od 3 do 40 roku życia.
Joanna Kondrat – Uznawana za jedną z najlepszych polskich autorek tekstów młodego pokolenia. Laureatka nagrody imienia Anny Jantar za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Debiuty 2012 podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Uhonorowana nagrodą specjalną Programu Trzeciego Polskiego Radia, na tym samym Festiwalu. W listopadzie 2015 r. uhonorowana Nagrodą Specjalną w organizowanym pod auspicami Prezydenta RP plebiscycie Anioł Roku 2014, za całokształt osiągnięć i wysokie założenia artystyczne. W latach 2004-2007 odebrała główne nagrody na najbardziej prestiżowych festiwalach piosenki autorskiej, m.in. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, czy Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej w Warszawie. W 2009 r. w Krakowie, na Festiwalu Korowód, została nagrodzona nagrodą Estrady Polskiej w Opolu za interpretację utworów Marka Grechuty. Od kwietnia 2016 r. Tworzy program „Kultura w więzieniu”, w ramach którego wykonuje koncerty dla osadzonych w półotwartych zakładach karnych na terenie całego kraju.
Nagrała dwie autorskie płyty Samosie oraz Karma. Dostrzeżony przez krytyków muzycznych, redakcje rozgłośni radiowych, telewizyjnych, krążek, zebrał ponad 30 znakomitych recenzji i zaprezentowany został we wszystkich telewizyjnych programach poświęconych kulturze. Jej utwór „Karma” otrzymał nagrodę specjalną na IV International Film Festiwal „Prison Movie” w październiku 2016 r.
Agnieszka Sztuk – Aktorka teatralna i filmowa, specjalista z zakresu emisji głosu. W 1997 roku ukończyła wrocławską PWST. Grała w Teatrze im. Mickiewicza w Częstochowie (1997-99), współpracując z taki reżyserami, jak Ignacy Gogolewski, Marek Perepeczko, Adam Hanuszkiewicz czy Wojciech Pokora. Od 1999 do 2010 r. w stałym zespole Teatru Polskiego. Na scenie Teatru wystąpiła w przedstawieniach reżyserowanych przez Jarosława Kiliana, Jana Kulczyńskiego, Andrzeja Łapickiego czy Piotra Chołodzińskiego. Od 1999 do 2010 r. w stałym zespole Teatru Polskiego. Zagrała w produkcjach takich jak: “Miasto 44”, „Czas honoru”, „Botoks”, “O mnie się nie martw”, “Magiczne drzewo”, „Ucho prezesa”, „Leśniczówka”.

Dostępność strony

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego