RockDomówka 2021 na Kołowej!
 
Najważniejsza informacja: Wstęp jest całkowicie wolny! Nie trzeba się zapowiadać, po prostu przychodzicie i świetnie się bawicie! Już 18 lipca na terenie ARTHOUSE_Kołowa o godzinie 14.00 spotkamy się na Najpiękniejszej Domówce Świata.
RockDomówka to aż pięć stref pełnych muzyki i kulturowych inspiracji. Warsztaty, animacje, garażówka i koncerty. Nasi wystawcy przedstawią Wam swoje wyroby z rękodzieła, które będziecie mogli kupić po atrakcyjnych cenach. Będzie biżuteria, drobne gadżety, tkaniny, a nawet wyroby z drewna! Zanurzycie się w warsztatach kreatywnych: nauczycie się pleść wianki, grać na bębnach i malować na tkaninach. Dobrze zjecie w naszej strefie gastronomicznej: będzie grochówka, karkówka i grill. Będzie również coś na słodko. Ponadto czeka na Was wielka ślizgawka prosto od JUDO CHOJRAK! Wasze pragnienie ugasi warszawska kranówka, a od godziny 16.00 pobujacie się pod sceną w rytm żywiołowej muzyki.
 
Dla równowagi mocnych brzmień zapraszamy do specjalnej strefy relaksu.
 
Imprezę poprowadzi dla Was aktor i konferansjer Mariusz Korpoliński.
 
Na scenie RockDomówki 2021 wystąpią:
🤘 TABU
🤘 Pull The Wire
🤘 Bethel
🤘 Nietrzask
🤘 Wieża Bajzel
 
Ponadto czeka na Was karuzela, fotobudka i warszawska kranówka!
 
🎭 18 lipca po raz pierwszy odsłonimy Wam projekt zmian przestrzeni ARTHOUSE_Kołowa znajdującej się w centralnej części Targówka Mieszkaniowego.
 
Przekonajcie się na własne oczy jak przemieni się to miejsce, bo #TuMieszkaKultura
 
RockDomówka jest kontynuacją Najpiękniejszej Domówki Świata. Jest to projekt pełen pozytywnej energii, płynącej z tysięcy serc zakochanych w rocku!
Chcemy tym samym podziękować wolontariuszom i mieszkańcom za udział w 29. Finale WOŚP, podczas którego kolejny raz pokazaliśmy jak wspaniałą społecznością jesteśmy!
 
😷 Nadal walczymy z epidemią i razem z Wami stworzymy bezpieczną przestrzeń wypełnioną miłością, przyjaźnią i rock’n’rollem! Pamiętajcie, aby dbać o siebie zachowując odstępy, dezynfekować ręce oraz zakrywać usta i nos.
 
✌️ Wierzymy, że właśnie w przestrzeni #ARTHOUSE_Kołowa znajdziecie swój kawałek ziemi i wolności. O wyjątkową atmosferę koncertu zadbają kapele dobrze znane publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata!
 
Na wydarzenie zapraszają: Dom Kultury „Świt”, ARTHOUSE_Kołowa oraz ekipa Sztabu WOŚP Warszawa #97.
Warto podkreślić, że cała impreza to inicjacja ARTHOUSE Kołowa 18, inauguracja zadnia inwestycyjnego na zagospodarowanie przestrzeni oraz prezentacja koncesji. Podczas Domówki nastąpi Wielkie Otwarcie tego obiektu!
 
Honorowy patronat Przewodniczącego Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Michała Jamińskiego i Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Małgorzaty Kwiatkowskiej.
Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego