Jesteś Superbohaterem! Profesjonalna trening kreatywności i sesja fotograficzna dla wszystkich wolontariuszy Domu Kultury Świt. Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo zostań Superbohaterem w naszej niezwykłej sesji zdjęciowej. Pokaż światu jak cudownie jest pracować dla innych – bezinteresownie, z pasją i miłością. Sesja zdjęciowa to również doskonała okazja, aby zintegrować się z innymi wolontariuszami, wymienić się doświadczeniami i udowodnić, że to co robisz ma sens. Gwarantujemy piękne zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa, świetną zabawę i niezapomniane przeżycia.

Na początku było słowo.
Wtedy jeszcze nie było Superbohaterów nawet.
Co robię?
Trenuję Twoją kreatywność.
Uratuj ją razem ze mną.
Moją ocalił rap. Serio.
Mam dla Ciebie miliony sposobów na ratunek wyobraźni.
Gotów?

Prowadzący:
Dariusz Nivelis Mysłowski
Od ponad 7 lat profesjonalnie zajmuje się fotografią portretową, reklamową, modową, biznesową, a także stylizowaną i kostiumową.
W prywatnej twórczości zainteresowany surrealizmem oraz zagadnieniem istoty i natury rzeczywistości. Podstawowym zagadnieniem rozpatrywanym w jego fotografiach jest szeroko pojęte piękno cielesne jak i niepowtarzalność osobowości. Według autora wszystko co nas otacza jest zachwycające, a fotografia jedynie to uwydatnia.
Interesuje się i działa na rzecz propagowania i ochrony szeroko pojętego dziedzictwa kulturowego. W Warszawie współtworzy ‘Praską Bohemę’, aktywnie wspierając środowisko twórcze prawej strony Wisły. Współprowadzi studio i galerię ‘Klatka’.
W dorobku artystycznym ma kilkanaście wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jego fotografie były wykorzystywane w publikacjach prasowych, czasopismach, pracach naukowych i książkach.
fotoblogi:
instagram.com/nivelis.photo
facebook.com/nivelis.photography
nivelis.deviantart.com

Mikser znany jest ze swoich żywiołowych ulicznych występów, podczas których zabawia publikę improwizacją słowną. Pierwszy jego występ, który dotarł do szerszej publiczności, został zarejestrowany i opublikowany w sieci przez przypadkowego widza. Miało to miejsce w Mielnie w 2011 roku. Wcześniej występował przez dwa lata na ulicach Częstochowy, głównie na Pl. im. Władysława Biegańskiego i w Alejach Najświętszej Marii Panny.

W 2012 roku Mikser założył kanał na portalu społecznościowym YouTube, na którym do dziś można śledzić jego poczynania związane z muzyką. W 2013 roku raper wziął udział w drugiej edycji programu „ŻywyRap”. Organizatorem przedsięwzięcia była warszawska wytwórnia Hemp Records. Mikser dotarł do finału programu i został laureatem nagrody publiczności. W czerwcu 2015 roku pojawił się jego pierwszy solowy album pt.”Świat Jako Wola I Przedstawienie”, wydany nakładem wytwórni Hemp Records. Krążek promują dwa utwory:”Homo homini lupus est” i „Kynikós”.

Artysta zajmuję się również prowadzeniem warsztatów dotyczących kultury hip-hop. W swoje zajęcia wplata wątki filozoficzne i elementy treningu kreatywności. Obecnie współpracuje z Fundacją Cała Polska Czyta Dzieciom. W 2018 roku ma ukazać się druga solowa płyta Miksera.

Zapisy i informacje :
Agata Kubrak akubrak@dkswit.com.pl
tel. 22 811-01-05 wew. 103, 112

Warsztaty finansowane z programu Ochotnicy Warszawscy

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego