Poprzednie odsłony cyklu Dekonstrukcja zdarzeń w Domu Kultury Świt przyzwyczaiły już nas do koncertów i paneli dyskusyjnych w ramach szeroko pojętych rozważań nad kontrkulturą i ekologią.

Nowy cykliczny projekt kulturowy Domu Kultury “Świt” to kompleksowe spojrzenie na wszelkie przejawy aktywności, w ramach akcji społeczno – kulturalnych ostatnich czterech dekad.

W duchu tychże spotykamy się również 4 grudnia od godziny 15.00 na Pchlim Targu, podczas którego będziecie mogli zdobyć nowe i używane skarby m.in.: ubrania, gadżety, buty, książki, płyty, drobne AGD i RTV, zabawki i inne skarby.

To nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. W sobotę 4 grudnia, będziemy mogli również wesprzeć zbiórkę Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt – Inspektorat w Warszawie.

🎀Na czym polega akcja?
Podczas Pchlego Targu w widocznym miejscu znajdziecie punkt ZBIÓRKI DARÓW dla zwierząt znajdujących się pod opieką Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt – Inspektoratu Warszawskiego.
 
🎀Czego potrzeba?
Podkładów i mat, szelek i obroży w różnych rozmiarach (mogą być używane), smyczy od 3 m (mogą być używane), preparatów na kleszcze, zabawek typu kong, mat do lizania, mat węchowych, kuli smakuli, mokrej i suchej karmy dobrej jakości (karma dyskontowa powoduje problemy żołądkowe), naturalnych gryzaków dla psów.
 
 
 
OTOZ Animals Inspektorat Warszawa od 10 lat działają na terenie Warszawy i okolic. Ratują i dają nowe życie zwierzakom, które zostały skrzywdzone przez człowieka. Codziennie walczą z okrucieństwem wobec zwierząt na różne sposoby. Im większe mają możliwości i pomoc z naszej strony, tym więcej zwierząt możemy razem uratować!
 
Jeśli możecie pomóc, zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce🐕‍🦺🦮🐕
Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego