Przedział wiekowy: 6-12 lat

Termin zajęć: środa godz. 16:30-17:30* lub godz. 17:40-18:40*

Zapisy

Kup zajęcia on-line

Koszt: 150 zł/ miesiąc, 55 zł/ pojedyncze zajęcia

Sala: 6

Prowadzący: Instruktorzy NIENUDNO.pl

Zapraszamy na techniczno-inżynieryjną przygodę z zestawami LEGO® WeDo , LEGO® WeDo 2.0, Lego Boost oraz LEGO® Mindstorm EV3 połączoną z nauką języka angielskiego. Robotyka to jedne z najciekawszych, najbardziej rozwijających i przydatnych zajęć dla dzieci.

Proponowane przez nas zajęcia oparte są o renomowane zestawy Lego i autorskie, sprawdzone programy Robotricks. Na naszych zajęciach dzieci poznają elementy fizyki, mechaniki, automatyki, biologii i informatyki. Dodatkowo pogłębiają znajomość języka angielskiego, uczą się pracy w grupie, różnych dróg dochodzenia do rozwiązań, zaufania do siebie i własnych pomysłów, a także twórczego podejścia do wyzwań. W oparciu o zaawansowane zestawy Lego® Mindstorms EV3 i Lego® Boost, oraz zestawy Lego® WeDo i Lego® WeDo 2.0 budujemy programowalne, poruszane silnikami roboty.

Ten zestaw łączy zaawansowaną technologię z Mindstorms z przystępnością Wedo 2.0. Pozwala on jeszcze bardziej urozmaicić dzieciom ich naukę. Oferuje różnorodne, często zabawne instrukcje, jednak jest to dosyć trudny zestaw, przeznaczony dla bardziej zaawansowanych uczniów. Będziemy mogli jeszcze lepiej się bawić i jeszcze wydajniej się uczyć!

Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na wzmacnianie kreatywności, koncentracji i pracy w grupie. Dzięki tym zajęciom wzmacniamy u dzieci zdolność rozwiązywania problemów i pracy zespołowej. Ponadto uczestnicy zajęć uczą się poszukiwania rozwiązań, które pozwolą zrealizować cele konstrukcyjne. Sprzyja to poprawie koncentracji oraz słuchania – umiejętności przydatnych także na innych zajęciach.

Prowadzący: Nienudno.pl – obecnie jesteśmy największą firmą w Warszawie prowadzącą zajęcia z Robotyki i Programowania dla dzieci. Co tydzień w naszych zajęciach uczestniczy ponad 2000 dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych, domach kultury i różnych klubach dla dzieci. Wierzymy w nieograniczony potencjał dzieci. Wiemy, że one są przyszłością, dlatego z największą przyjemnością pracujemy nad tym, aby nasze zajęcia były zawsze najwyższej jakości, a ich cena przystępna dla rodziców.


*termin zajęć może ulec zmianie

Uwaga! Nagranie 360. Użyj myszki aby obejrzeć salę.

Uwaga! Nagranie 360. Użyj myszki aby obejrzeć salę.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego