Poniedziałek

14.00-21.30 Wokal (6-99 l)

14.00-21.30 Pianino (6-99 l)

15.00-21.30 Gitara (6-99 l)

15.00-21.30 Skrzypce (6-99 l)

15.00-21.30 Perkusja (9-99 l)

15.45-16.30 Jęz. angielski (klasa 4)

16.00-17.30 Teatr muzyczny Gaffa (8-15 l)

16.30-17.30 Jęz. angielski (przedszkolaki)

16.40-17.25 Jęz. angielski (klasa 5)

17.00-18.00 Akcja ilustracja (7-12 l) NOWOŚĆ

17.00-17.45 Oskarowe przedszkole (4-6 l)

17.00-17.45 Taniec nowoczesny (4-6 l)

17.30-19.00 Jęz. angielski (klasa 2 i 3)

17.30-18.30 Breakdance (5-15 l) ZBIERAMY ZAPISY

17.30-18.15 Jęz. angielski (klasa 6)

17:50-19:20 – Przygotowanie do egzaminów szkół teatralnych

17.55-18.40 Taniec nowoczesny  (7-9 l)

18.00-19.30 Mistrz pamięci (7-9 l) NOWOŚĆ

18.10-19.30 Rysunek i malarstwo (7-12 l)

18:20-19.05 Jęz. angielski (klasa 8)

18.50-19.50 Taniec nowoczesny  (10-13 l)

19.00-20.30 Tai-chi (dorośli)

18.00-22.00 Teatr Precedens 11 (dorośli)

19.00-20.30 Jęz. niemiecki (młodzież i dorośli)

19.05-21.30 Teatr Albo Albo (młodzież i dorośli)

19.30-21.00 Ucz się jak geniusz (10-18 l) NOWOŚĆ

19.30-21.30 Rysunek i malarstwo (dorośli)

20.00-21.30 Japońska szermierka (dorośli)

20.15-21.45 Jęz. angielski (dorośli)

20.30-22.00 Teatr Rescomica (dorośli)

Wtorek

8.00-9.30 Grom Combat System (dorośli)

10.00-21.45 Keyboard, pianino (4-99 l)

11.30-12.15 Gordonki (3 m-3 l)

15.00-21.30 Gitara (6-99 l)

15.00-21.30 Perkusja (9-99 l)

15.00-21.30 Wokal (6-99 l)

15.30-17.00 Legia Rugby Targówek KIDS NOWOŚĆ

16.15-17.00  Grom Combat Kids (4-6 l)

16.45-17.30 Alexia Dance Studio  (6-9 l)

17.00-18.00 Nauka jazdy na deskorolce (7-17 l)

17.00-18.00 Ceramika (od 6 l)

17.00-18.00 Makrama (4-99 l) NOWOŚĆ

17:00-19:00 – Kołowa Gol (dziecięca drużyna piłkarska) NOWOŚĆ

17.00-18.30 Pracownia rysunku komiksowego (7-12 l) ZBIERAMY ZAPISY

17.05-17.50 Grom Combat Kids (7-8 l)

17.30-18.15 Mali Einsteini (4-6 l)

17.40-18.40  Alexia Dance Studio (10-13 l)

17.55-18.55  Grom Combat Kids (9-10 l)

18:15-19:45 Język chiński i kaligrafia (od 5 lat) NOWOŚĆ

18.20-19:05 Mali Einsteini (7-10 l)

18.10-19.40 Animacja poklatkowa (7-12 l) ZBIERAMY ZAPISY

18.40-20.10 Tkanina artystyczna (7-12 l) ZBIERAMY ZAPISY

18:45-19:35 Grom Combat Kids (11-13 l)

19.35-20.25 Grom Combat Kids (od 14 l)

19.00-20.10 Joga (dorośli)

19.00-21.30 Taniec ludowy (dorośli) grupa zaawansowana

19.05-20.35 Jęz. włoski (dorośli)

20.00-22.00 Legia Rugby Targówek NOWOŚĆ

20.30-21.45 Boks rekreacyjny (od 13 l)

20.20-21.30 Taniec orientalny (kobiety)

Środa

10.00-21.30 Pianino (6-99 l)

11.00-11.45 Plastyka sensoryczna (1-4 l) NOWOŚĆ

13.00-21.30 Perkusja (7-99 l)

14.00-21.30 Wokal (6-99 l)

15.45-16.30 Jęz. angielski (klasa 4)

16.30-17.30 Robotyka (6-12 l)

16.40-17.25 Balet gr. początkująca NOWOŚĆ ZBIERAMY ZAPISY

16.40-17.25 Jęz. angielski (klasa 5)

17.00-17.45 Joga dla dzieci (5-8 l) NOWOŚĆ Start zajęć: 13 październik

17.00-17.45 Plastyka (4-6 l)

17.00-18.00 Ceramika (od 6 l)

17.30-19.00 Projektowanie graficzne (7-17 l) NOWOŚĆ ZBIERAMY ZAPISY

17.35-18.20 Jęz. angielski (klasa 6)

17.35-18.20 Balet gr. początkująca (4-12 l)

17.40-18.40 Robotyka (6-12 l)

17.45-18.35 Joga dla dzieci (9-12 l) NOWOŚĆ Start zajęć: 13 październik

17:45-18.30 Zdrowy kręgosłup (dorośli)

18.00-19.20 Rysunek i malarstwo (7-12 l)

18.00-20.00 Teatr Rezonans Myśli (młodzież i dorośli)

18.10-20.10 Ceramika (młodzież i dorośli)

18.20-19.05 Jęz. angielski (klasa 8)

18.30-19.30 Balet (9-14 l)

19.00-21.30 Taniec ludowy (dorośli) grupa średnio- zaawansowana

19.10-20.40 Projektowanie graficzne (dorośli) NOWOŚĆ ZBIERAMY ZAPISY

19.15-21.15 Klub fotografii twórczej (dorośli)

19.25-20.45 Rysunek i malarstwo (młodzież)

19.40-20.40 Pilates (dorośli)

20.30-21:30 Taniec tow. (dorośli) począt. 

Czwartek

8.00-9.30 Grom Combat System (dorośli)

10.00-21.45 Keyboard, pianino (4-99 l)

11.00-11.45 Zajęcia ruchowe dla matki z dzieckiem (od 6 miesięcy) NOWOŚĆ

13.00-21.30 Perkusja (7-99 l)

15.00-21.30 Gitara (6-99 l)

15.00-21.30 Skrzypce (6-99 l)

15.00-21.30 Wokal (6-99 l)

15.30-17.00 Legia Rugby Targówek KIDS NOWOŚĆ

16.00-17.30 Teatr muzyczny Gaffa (8-15 l)

16.15-17.00 Grom Combat Kids (4-6 l)

16.30-17.30 Jęz. angielski (klasa 0 i 1)

16.30-17.30 Programowanie Minecraft (7-12 l)

16.40-17.25 Balet gr. początkująca (4-12 l)

17.00-18.00 Nauka jazdy na deskorolce (7-17 l)

17:00-17:45 Plastyka (4-6l) NOWA GRUPA

18.00-19.30 Hop! Art – zajęcia plastyczne (6-8 l)

17:00-19:00 – Kołowa Gol (dziecięca drużyna piłkarska) NOWOŚĆ

17:00-17:45 Tabata (dorośli) NOWOŚĆ ZBIERAMY ZAPISY

17.05-17.50 Grom Combat Kids (7-8 l)

17.30-18.30 „Od przewodu do androida (8-13 l)

17.30-18.30 Jęz. hiszpański (7-12 l) ZBIERAMY ZAPISY

17.35-18.20 Balet gr. średnio-zaawansowana (4-12 l)

17.40-18.40 Programowanie Minecraft (7-12 l)

17.55-18.55 Grom Combat Kids (9-10 l)

18.30-19.30 Balet grupa zaawansowana (4-12 l)

18.30-20.00 Hop! Art – zajęcia plastyczne (7-12+)

18.30-20.00 Jęz. hiszpański A2 (dorośli) ZBIERAMY ZAPISY

18.40-20.10 Programowanie scratch (7-12 l)

18:45-19:35 Grom Combat Kids (11-13 l)

19.00 – 21:30 Taniec ludowy (młodzież i dorośli) gr. początkująca Start zajęć: 21 październik

19.00-20.30 Jęz. angielski (dorośli)

19.35-20.25 Grom Combat Kids (od 14 l)

19.45-21.00 Joga (dorośli)

20.00-21.30 Jęz. hiszpański A1 (dorośli) Start zajęć: 14.10.2021

20.30-21.45 Boks rekreacyjny (od 13 l)

20.30-22.00 Teatr Rescomica (dorośli)

Piątek

14.00-21.30 Pianino (6-99 l)

14.00-21.30 Wokal (6-99 l)

15.00-21.30 Perkusja (7-99 l)

15.00-21.30 Gitara (7-99 l)

16.30-17.50 Filcowanki (4-12 l) NOWOŚĆ

17.00-17.45 Akrobatyka (5-7 l)

17.00-18.00 Ognisko teatralne dla dzieci (7-12 l)

18.00-20.00 Pracownia rysunku z elementami grafiki (7-16 l)

18.10-19.10 Szachy (6-12 l)

18.00-19.00 Akrobatyka (8-12 l) NOWY PROWADZĄCY

18.30-20.00 Taniec tow. (dorośli) 

18.30-20.15 Juniorzy elektroniki (7-13 l) NOWOŚĆ

19.15-21.15 Warsztaty fotograficzne (młodzież i dorośli) NOWOŚĆ ZBIERAMY ZAPISY

19:30-21.15 Tai-chi (dorośli)

20.00-21.30 Taniec tow. (dorośli) gr począt. NOWA GRUPA START ZAJĘĆ: 1.10

Sobota

8.00-9.20 Grom Combat girls (kobiety) kontynuacja

9.00-10.15 Boks rekreacyjny (od 13l)

9.00-15.00 Skrzypce (6-99 l)

9.00-17.00 Pianino (6-99 l)

9.30-10.50 Grom Combat girls (kobiety) gr. początk.

10.00-12.00 Pracownia  rysunku z elementami grafiki (7-16 l)

11.00-12.00 Umuzykalnianie (0-4 l) NOWOŚĆ ZBIERAMY ZAPISY

11.00-12.00 BUD wykład (dzieci) Start zajęć: 9 października

11.30-13.00 Taniec tow. (dorośli) począt.

12.00-14.00 Pracownia rysunku z elementami grafiki (7-16l) ZBIERAMY ZAPISY

12.15-13.45 Warsztaty recyclingu (dzieci, młodzież) NOWOŚĆ

15.45-18.15 Zajęcia filmowo-teatralne „Hollywood w Świcie” (7-15 l)

Niedziela

17.00-19.30 Taniec dawny (młodzież i dorośli)

18.00-21.00 Japońska Szermierka (dorośli)

Zakupy dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej:
- Zakup projektora cyfrowego (2018)
- Modernizacja aparatury kinowej wraz z elementami widowni Kina ŚWIT (2016)
- Modernizacja ekranu kinowego i powiększenie macierzy serwera Doremi (2014r.)
- Modernizacja nagłośnienia Kina "Świt" (2013r.)
- Modernizacja systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w Kinie „Świt” (2012r.)
Zakup cyfrowej konsolety sterowania dźwiękiem dofinansowano
ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego