Termin zajęć: wtorek 17.00-18.30, czwartek 16.30-18.00, czwartek 18.05-19.35,  piątek 17.00-18.30, piątek 17.30-19.00,  sobota 13.00-14.30*
Przedział wiekowy: dzieci od 6 lat
Koszt: 150zł/miesiąc
Sala: 6, 7
Prowadzący: Instruktorzy nieNUDNO.pl :  Michal Homanowski 

Zapraszamy na techniczno-inżynieryjną przygodę z zestawami LEGO® WeDo , LEGO® WeDo 2.0, Lego Boost oraz LEGO® Mindstorm EV3 połączoną z nauką języka angielskiego. Robotyka to jedne z najciekawszych, najbardziej rozwijających i przydatnych zajęć dla dzieci.

Proponowane przez nas kursy oparte są o renomowane zestawy Lego i autorskie, sprawdzone programy Robotricks. Na naszych zajęciach dzieci poznają elementy fizyki, mechaniki, automatyki, biologii i informatyki. Dodatkowo pogłębiają znajomość języka angielskiego, uczą się pracy w grupie, różnych dróg dochodzenia do rozwiązań, zaufania do siebie i własnych pomysłów, a także twórczego podejścia do wyzwań. W oparciu o zaawansowane zestawy Lego® Mindstorms EV3 i Lego® Boost, oraz zestawy Lego® WeDo i Lego® WeDo 2.0 budujemy programowalne, poruszane silnikami roboty.

W programie naszych zajęć  na rok 2017/2018 wprowadzamy całkowitą nowość na rynku robotycznym: Lego Boost, którego premiera była w sierpniu 2017!

Ten zestaw łączy zaawansowaną technologię z Mindstorms z przystępnością Wedo 2.0. Pozwala on jeszcze bardziej urozmaicić dzieciom ich naukę. Oferuje różnorodne, często zabawne instrukcje, jednak jest to dosyć trudny zestaw, przeznaczony dla bardziej zaawansowanych uczniów. Będziemy mogli jeszcze lepiej się bawić i jeszcze wydajniej się uczyć!

Oto link, który przybliży Państwu ten nowy zestaw:

https://www.lego.com/en-us/boost

Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na wzmacnianie kreatywności, koncentracji i pracy w grupie. Dzięki tym zajęciom wzmacniamy u dzieci zdolność rozwiązywania problemów i pracy zespołowej. Ponadto uczestnicy zajęć uczą się poszukiwania rozwiązań, które pozwolą zrealizować cele konstrukcyjne. Sprzyja to poprawie koncentracji oraz słuchania – umiejętności przydatnych także na innych zajęciach.


*/termin zajęć może ulec zmianie/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz